Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fejlesztő játékot...

Milyen fejlesztő játékot vehetnék egy 9 hónapos kisfiúnak?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 18. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Különböző labdák (csörgős, puha, keményebb stb) mindig bejönnek. Ilyenkor már szeretnek nagyon pakolgatni és dugdosni dolgokat, én bébiételes kupakokat gyűjtöttem és egy ikeás dobozon vágtam egy lyukat ahova be tudta dugdosni őket, vagy épp levette a doboz tetejét és ki-be pakolt. A zenélős, nyomogatós játékok persze mindig bejönnek de ott érdemes olyat választai amit le lehet hallkítani.

Az én fiam imádja a könyveket nézegetni, lapozgatni és ha olyat veszel ami hétköznapi/otthoni tárgyak ábrázol, akkor mindig meg tudod mutatni neki, hogy a könyvben látott tárgy az hol van a lakásban és ő is majd büszkén mutatja neked. Állatos könyvek nagyon jók ilyenkor, állathangokat utánozni együtt és mellé olyan könyv is jó amiben ha megnyomja az adott állat képét akkor hallhatja a hangját.

És kezdhettek gondolkozni egy matatófalon ... ha van valaki a családban aki szeret kicsit barkácsolni akkor nagyon izgalmas dolgokat tudtok összeállítani a kis felfedezőnek ( mi mondjuk csak a szülinapjára lettünk vele kész, de úgy csináltuk hogy még tovább is tudjuk bővíteni). Neten találsz hozzá ötleteket.

2017. ápr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kösziiiii :)
2017. ápr. 19. 23:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!