Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néha kisfiamnak megremeg az...

Néha kisfiamnak megremeg az alsó ajka ez jelenthet bajt? Vagy mitől van? 10hetes baba anyukája

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 21:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hú, ez a link engem most jól összezavart... mi használjuk a hordozót minden sétáláskor, mert nincs mózeskosár a babakocsihoz. Ezen kívül amikor etetem, felveszem, akkor sincs teljesen vízszintes helyzetben, hiszena karomon támaszkodik evéskor, amikor a kezemben van, akkor meg a vállamra hajtja a fejét és sokszor még a lábát is felhúzza, teljesen össze van gömbölyödve, így egyátalán nem egyenes a háta és csak úgy tudom megtartani, ha a fenekét fogom, tehát azon van a teljes súlya... nem tudom egyébként hogyan lehet máshogy megfogni egy babát!
2010. máj. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Amikor a karodon van, gondolom, fogod a hátát, megtámasztod, tehát nem terhelődik... Etetés nem tart sokáig, így az nem gond... Hát, a séta már nehezebb... Az orvosok (ortopéd szerint is jobb, ha egy pici babát vízszintes aljú kocsiban sétáltatnak, de most nagy divat a hordozós... néhány év múlva kiderül, mennyire volt baj...
2010. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

ezt a felhúzós-ültetést nálunk is mindig csinálja a dokinéni, persze én is lesápadtam, mikor a 3 napos gyerekemmel csinálta...de azt mondta, nem kell agódni, valami reflexet néz vagy mit, pont az a lényeg, hogy előrebukik-e a feje vagy sem. nekünk is javasolta a védőnő, hogy csináljam, de üvöltött a babám a 2. felhúzásnál, így inkább hasra fordítottam pár percre, míg nem sírt, aztán hátra, majd újra hasra stb. és szépen megerősödött a kis nyaka.

az ajakremegés idegrendszeri tünet, lehet oka a túl sok inger, vagy éretlenség. nem kell miatta aggódni, majd elmúlik magától. az én babámnak is remeg, főleg ha pelusozunk, vetkőztetem-öltöztetem, és nem a hideg miatt. ő már 14 hetes.

2010. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!