Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel fürdetitek a babátokat?...

Mivel fürdetitek a babátokat? Az enyém 3 hetes és a doktornő amiket felírt gyógyszertári fürdetőt azt használjuk, de szeretnék válatni.

Figyelt kérdés
2008. okt. 13. 17:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én három hónapos korában próbáltam ki a bolti fürdetőket. De nagyon jó a gyógyszertári, az tényleg nem szárít, és az a legolcsóbb is. Utána mi azért tértünk át boltira, mert abból van ilyen nyugtatós levendulás, és így jobban elalszik. Meg azért vettem ilyen testápolót is, az is levendulás. De ha elfogy éppen akkor még most is a gyógyszertárit használom mert az van itthon, és amúgy már egy éves a picurom, de még mindig nagyon jó a gyógyszertári. Amúgy én magamnak is azt használom arctisztításra, mert érzékeny a bőröm. Szerintem három hónapos korig várj vele, mert addig még nagyon érzékeny a bőrük, akár a gyakori váltogatás is árthat, mert ha az egyik nem jön be, akkor lehet másikat kipróbálni, ha az se, akkor megint másikat, és ez se jó. Mert egyik babának ez nem jó, a másiknak az.
2008. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is 3 hetes, mi neogranormon fürdősót vettünk neki, ettől állítólag olyan lesz a pH-ja a víznek, mint amilyen a magzatvízé. A baba illatos lesz tőle, mellette pedig használom a gyógyszertári fürdetőt is.
2008. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!