Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel fürdetitek a babátokat?...

Mivel fürdetitek a babátokat? Az enyém 3 hetes és a doktornő amiket felírt gyógyszertári fürdetőt azt használjuk, de szeretnék válatni.

Figyelt kérdés
2008. okt. 13. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Én 9 hósan használtam először pár csepp Gabi esti fürdetőt,de előtte ugyan úgy bekenem a gyógyszertárival.Miért akarsz váltani.A babafürdetők sztem kicsit szárítanak.Megmosod benne,majd krémezed?A gyógyszertári nem szárít.
2008. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
A fiam 1 hónapos. Hidrophil nonionnal (gyógyszertári) fürdetem, az sem baj, ha rajta marad valahol egy kicsi, mert amúgy meg krém. Én is gondoltam egy kis Gabi fürdetőre, elvileg azt lehetne, de a védőnő nem javasolja még, mert szárít.Gondolom illatra vágysz. :) Én is. De legyünk türelmesek, nagyon érzékeny a bőrük még...Jó egészséget Nektek!
2008. okt. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen!! Az illat ami annyira hiányzik!!!
2008. okt. 13. 17:58
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Mi ötvöztük a kettőt. A patikait egy kis vízbe nyomtuk, kicsit megmikróztuk, hogy folyós legyen, majd beleöntöttük a fürdővízbe, amibe csepegtettünk Gabit is, vagy Johnsont. Illatosak is lettek a gyerekek, és a bőrük sem száradt ki. Még mostanában is használjuk a patikait, ha szükségesnek látjuk.
2008. okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mind a kettőt használjuk igy kellően véd és az illat is megvan.
2008. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Én a Gabi fürdetőjét használom újszülött korától.Rá is van írva,hogy újszülött kortól!!!Semmi baja tőle,nem szárítja ki a bőrét.Pedig én nagyon kényes bőrű vagyok,és a lányaim is ezt örökölték.A Jonsons termékek viszont nagyon allergizálnak,akinek érzékeny a bőre ekcémát okozhat.Engem egy csepp is kiver.Az arcokcsája száraz a lányaimnak,pedig csak tiszta vízzel mossuk,azt a Nívea baba krémjével kenjük.
2008. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, en is gyogyszertarit hasznalok de en ontok a vizbe egy kicsi babaolajat is es igy olyan finom kis babaillatu a babam.
2008. okt. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a babámat másfél hónapos kora óta, Gabi fürdető géllel fürdetem.Nekünk bevállt.A haját baby love-s samponnal mosom ez is bevált.Testápolónak a neogranormonos testápolót tudom ajánlani, nagyon jó és érzékeny bőrre is van.
2008. okt. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
Na pont erről beszéltem,mint amit az előttem válaszoló írt.Fürdés fürdetővel,sampon és végül testápolózás a száraz bőr miatt.MINEK????? Én gyógyszertárival fürdetem=nem kell testápoló,ezzel mosom a haját is és eddig csak 2 alkalommal használtam a koszmó elleni sampon 2 db kb 4-5 mm-es koszmófoltra.Pedig már elmút 9 hónapos.
2008. okt. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én BABE olajos tusit használok, mert érzékeny a pici bőre. Nekünk a doktornő ajánlotta. Igazi avokádó olajjal készül, vannak benne omega olajak, és szerintem egész kellemes az illata (azóta én is azt használom). Mi ezt használjuk habfürdőnek és tusfürdőnek is, azóta gyönyörű a bőre. (A legtöbb patikában lehet kapni, csak elég drága - 2700 ft.)
2008. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!