Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogzással jár nátha vagy...

A fogzással jár nátha vagy nem? 7 hós a kislányom. Az inyén nem látni semmit. De 2 napja náthás nem eszik rendesen és nem is alszik ugy mint szokott. Lehet összefüggés? Vagy csak megfázott?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Igen, lehet tőle(orvos mondta)! Mi 5hósan jártunk így. Dokinéni mondta, hogy délelött egy fél c-vitamin (200mg-os fele)ampullát, du-n pedig egy fél kalcium ampullát keverjek a kedvenc italába, és pár óra alatt kortyoljuk be. 4-5napig volt náthás, pici hőemelkedéssel. Gyakran szívjátok az orocskáját! Pik-pak rende jön.Ja és akkor még nekünk se látszott semi az ínyén.

Jobbulást! Üdv.

2010. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
nem lehet. az történik, h legyengül az immunrendszer, hha fogzik, ezért hamarabb elkap bármit.
2010. máj. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Igen, a fogzás velejárója!(alvásprobl, orrfolyás, étvágytalanság)

2010. máj. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A lányom is mindig akkor náthás, ha fogzik.
2010. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ez hülyeség. Ha náthás akkor megfázott, ebben az időben könnyen meglehet. 2 gyermekes anyuka!!!!
2010. máj. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. máj. 12. 23:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia én már másodszorra futottam bele, hoy benáthásodott, majd amikro a fogacskák kibújtak, villámcsapásra elmúltaka tünetek. Szóval szerintem lehetséges!

Az első kettőnél, ill most a 7-8. fognál történt

2010. máj. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk minden fogacska kibújását, ezek a tünetek kisérték!
2010. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!