Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 20-21 fokos szobában...

Egy 20-21 fokos szobában miben alszik a kb 1 éves körüli babátok? Én lehet hogy túl öltöztetem éjjel?

Figyelt kérdés
Van rajta: vastagabb harisnya, hosszú ujjú body, egyberészes vékonyabb pizsi, ez is hosszú ujjú,+ plüssös, bélelt hálózsák, de nem mondhatnám hogy az olyan vastag lenne!
2010. máj. 12. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom az én 9hónapos lányom végig üvöltené az éjjelt ha ennyi ruha lenne rajta:(! Tudod rajta mi van? Egy rövid ujjú body és egy vékony rugi Neki az a piszije!DE van hogy csak egy hosszú ujjú body és egy vékonyka naciban alszik!És így is ömlik róla a víz!!Ne adj rá ennyi mindent!A babáknak amúgy is melegebbük van mint nekünk!!NEm sír éjjel?Rendesen alszik?
2010. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lábfej nélküli rugiban alszik, 14 hónapos.

Szobájában 19-20 fok lehet.

2010. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez rengeteg!Az én fiam egy hosszú ujjú rugiban alszik,vagy hu. body+vékony nadrág.
2010. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, mert kiütések jüttek ki rajta a könyökhajlatába, a hátán mag most már a mellkasén is van!

Akkor az meleg kiütés?

2010. máj. 12. 20:20
 5/11 A kérdező kommentje:
Az egész éjjelt végig alussza!
2010. máj. 12. 20:22
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Tuti, hogy melegkiütés!

A harisnyát eleve ne add rá! Hosszú ujjú body + nadrág/ujjatlan rugdalózó, VAGY egyberészes pizsi legyen, esetleg egy rövid újjú bodyval! + takaró (ez sem plüss!) vagy hálózsák, de a hálózsák is a vékonyabb fajta inkább, és ne a téli!!!

Amúgy az első azért azt rosszul írja, hogy "melegebbük" van, mert ha így lenne, akkor nem mondanák, hogy mindig egy réteggel többet adj rá, mint ami rajtad van! Éppen hogy melegebben kell öltöztetni, mint ahogy mi öltözunk. Na de persze azért nem ennyivel! :-D

2010. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jézusom. Jó, hogy nem főtt még meg szegény. A kiütés lehet a melegtől.

Az én babóm hosszú újjú bodyban és pamutrugiban alszik, takarót rendszeresen lerúgja, hálózsákot egy percig se tűri. 18 fok körül van éjjel a lakásban. Még sose volt megfázva.

2010. máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez elég sok igen. Én hosszúujjú body + normál hálózsákban altatom. Rövidujjút is prótáltam, de abban nagyon hideg volt a karja reggel, úgyhogy azt majd máskor. 13 hónapos.
2010. máj. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kislányom születése óta vékony kezeslábas rugiban,középvastag pléddel alszik.Ennyi.20 fokban.23-24 fokban már izzad ebben.
2010. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
...ja most 9 hós
2010. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!