Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik nagyon kislányt/kisfiút...

Akik nagyon kislányt/kisfiút akartak, de mégsem az lett a baba, csalódottak voltatok?

Figyelt kérdés

Tudom, a lényeg, hogy egészséges legyen és nem számít, milyen nemű. De szerintem a legtöbb nő szíve húz valamelyik irányba.

Én pl. amióta tudom, hogy terhes vagyok, csak lányos anyukaként tudom elképzelni magam és félek, hogyha kiderül, hogy fiunk lesz, csalódni fogok, vagy nem is tudom, miként írhatnám ezt le...


Veletek volt ilyen?

Elmúlt hamar?


2017. ápr. 1. 14:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi 10-es, de oltári butaságot írtál.

Anyától jön mindenképpen egy X kromoszóma, apától X vagy Y, szóval pont fele-fele az esély...

2017. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Én is lányt szerettem volna nagyon, meg is voltam győződve, hogy az lesz, aztán a 15. héten kiderült, hogy kisfiú. Bevallom, csalódott voltam, utána, ha találkoztam más terhes nőkkel és mondták, hogy lányuk lesz, még irigykedtem is egy kicsit. Aztán megszületett és egy csapásra minden megváltozott, el sem tudom képzelni, hogy ne kisfiam legyen. Nagyon boldog vagyok, hogy így alakult! Igazi fiús anyuka lettem, már elmúlt hat hónapos, és imádom!
2017. ápr. 2. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom miert lett itt lehuzva nehanyunk hozzaszolasa!

3-as vagyok, szerintem a kerdesre valaszoltam, en kb 1,5 honapja tudtam meg hogy nem kislany hanem kisfiu lesz a babam! Nem ertem mi ezzel a problema? Mi nem tetszik benne?

Nyilvan nem tudok meg odakat zengeni arrol, hogy milyen csodalatos az eletem egy kisfiuval, mert meg meg sem szuletett, de nem az volt a kerdes, hanem az hogy volt-e olyan hogy kisfiut vagy kislanyt szerettunk volna, es ha nem az lett, csalodottak voltunk -e. Valaszoltam normalisan!


Sajnalom, hogy nem tetszik valkinek az ahogy en ezt megeltem, azt meg plane, hogy valakinek ilyen nyomorult az elete, hogy ebben leli oromet!

2017. ápr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%
Egyik ismerős mindenképpen fiút akart. Nemcsak a férje miatt. Aztán szülés után kezébe adtak egy lányt. Majdnem megkérdezte mi ez. Nevet az ápolók adtak a lánynak, mert az anya nem volt hajlandó lányra gondolkozást pocsékolni. Haza is alig akarta vinni a kórházból. De nem bántak rosszul a lánnyal. Megszerették és már csak röhögnek a múlton. A lány is, mert azóta felnőtt.
2017. ápr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Off: A 10 és a 12sem igaz. 52% az esély a fiúra és 48% a lányra. Több fiú születik, csak a férfiak hamarabb halnak.
2017. ápr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Tudom hogy már 2022 de azért én is írok valamit.

Én szeretek sminkelni,meg lányos anyukának képzelném magam.Nagyon lányt szeretnék,sose voltam fiús úgyhogy kicsit félek

2022. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!