Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2010. februárjában született...

2010. februárjában született babák anyukái, hogy vannak?

Figyelt kérdés
Az én kislányom február 2-án 3600gr és 51 cm-el született, most 5500gr és 62 cm! Forgolódik, de még nem fordult meg! Nagyon érdeklődő, vigyorog, kacarászik, sikongat! A csörgőt megfogja, a játékokat püföli! Hason nem igazán szeret lenni, sajnos! De nagyon ügyesen emeli a fejét! A keze sokszor a szájában, nézegeti, összekulcsolja a két kezét!
2010. máj. 12. 12:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, 63 cm, és 7200gr, kis puffancs...
2010. máj. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
07:13as vagyok. Napközben nem alszik valami sokat, háromszor kb 45 percet. Azt is úgy tudtam kicsikarni belőle, hogy amikor először látom hogy álmos, ásít, nagyon lapít, dörgöli a szemét, akkor azonnal viszem a kiságyba, és ott cumival elalszik magától. Előtte nem figyeltem a jeleket, még ennyiket sem aludt, csak tiszta nyűglődés volt az egész nap. Az esti alvással nincs problémánk.
2010. máj. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 14-ei:) 3500g és 53 cmvel született. Anyatejes, azóta 6300g és 61 cm. A keze állandóan a szájában van, nyáladzik. Forgolódni már elkezdett, hason csak kevés ideig érzi jól magát. Mindenkire mosolyog, gőgicsél, ha valami felkelti az érdeklődését. A kezébe adott játékokat megtrtja, sőt a kedvenc maciját a szájába dugdossa. Napközben háromszor alszik, ebből egy hosszút(2-3 óra), majd kétszer 45 percet. Éjjel még kétszer kel, nagyon szereti a hasát:) Jó babázást mindenkinek!
2010. máj. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az én fiam 9-én született, 2600 grammal, és 53 centivel. Most 5500 gramm körül jár, és 58 centi volt egy hete (akkor kapta a 3 hós szurit).

Rengeteget mosolyog, néha szinte kacag. A csörgőt, rágókát csak pár másodpercig tudja megtartani. A rágókát úgy szereti, ha én tartom a szájában. Ugyanis már látszódnak a kis fogacskák, nyáladzik is folyamatosan, és tömi az öklét a szájába. Eddig egyszer fordult szándékosan az oldalára. Hasról hátra viszont már 2-3-szor sikerült neki. Lehet, hogy csak véletlen volt, de addig rugta magát, míg át nem billent.

Egyébként imád hason aludni. Éjszaka egyszer kel fel enni, csak szopizik, és ha háton rakom le aludni éjjel, max egy órát bír, és elkezd nyöszörögni, hogy fordítsam át hasra. Hason fekve nagyon ügyesen tartja a fejét, és "vándorol" az ágyban... Ha hajnalban átfordítom a hasára, reggel vagy keresztben találom az ágyban, vagy teljesen felmászva a sarokba. :)

Elég későn szokott lefeküdni, így a délelőttöt még nagyjából átalussza, délután aktívabb. Olyankor kevesebbet alszik, hintázunk, próbálkozunk barátkozni a játszószőnyeggel, sétálunk. (Remélem ma már jobb idő lesz, mert már 2 napja nem voltunk sétálni...)

Ja és van már barátnője is! :))) Mindketten gyakorolják a csókolózást, hogyha találkoznak ne legyen gond! :)))

2010. máj. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az én kisfaim febr.9.-én született 3600g,53cm. Most 6260g és 62 cm.Sokat vigyorog,gagyorászik naphosszat. Balra már 2-3 hete fordul,jobbra tegnap sikerült először,azóta azt is gyakorolja. Fürdeni ő is imád,a törölközést viszont egy az egyben utálja. Mindent a szájába töm,amit megkaparint,nyáladzik egész nap. Napközben 1-1,5 órát alszik.
2010. máj. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A fiam 26án született 37. hétre, 3140gr, 52 cm. Most olyan 60 cm és -- 2 hete volt 5200 gr, 2 hónaposan-- most a súlyát nem tudom. Gagyog, sokat mosolyog, ököllel üti a játékokat. 2 napja észrevette a kezét, próbál fogni, de még nem sikerül neki, de a kezébe adott csörgőt sokáig rázza. Hason fekve rögtön sírni kezd, és sajna a fejét sem emeli, de a kezemben szépen tartja...Az ökle állandóan a szájában van, mindent összenyálaz. :))
2010. máj. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia.


Voltunk a vedononel es ahogy igertem megirom a lanyom sulyat.

Fogyoznunk kell kicsit :( Meg nem tudom, hogy fog alakulni, mert csak 2 napja csinaljuk.

7700g es 67-68cm.


1. valaszolo

2010. máj. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!