Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2010. februárjában született...

2010. februárjában született babák anyukái, hogy vannak?

Figyelt kérdés
Az én kislányom február 2-án 3600gr és 51 cm-el született, most 5500gr és 62 cm! Forgolódik, de még nem fordult meg! Nagyon érdeklődő, vigyorog, kacarászik, sikongat! A csörgőt megfogja, a játékokat püföli! Hason nem igazán szeret lenni, sajnos! De nagyon ügyesen emeli a fejét! A keze sokszor a szájában, nézegeti, összekulcsolja a két kezét!
2010. máj. 12. 12:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia.


A kislanyom valentin napi baba :)

3380grammal es kn 48-50 centivel a 38.heten.

Nagyokat nevet es sikongat oromeben.

A csorgoket meg nem tudja megfogni, csak ha a kezebe adom, de ugy sem tartja meg sokaig.

Probalgatja a fordulast, de meg nem megy :)

Amit nagyon megtanult, hogy hogyan kell a nyelvet kinyujtani :)

A keze mindig a szajaban es a nyala csorog mindenfele:)

Megtalatuk a kezunket, hogy az milyen jo jatek es az egyik kezevel huzza a masik kezet.Imad pancsolni, es a furdokacsaval csokolozni :D

Imadnivalo.

Most nem tudom hany kilo,de majd 19.-en megirom :)

2010. máj. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ő is imád fürödni, és röhögi, ha a magasba "dobjuk"!

Majad írd meg, hogy most mekkora a kislányod!

2010. máj. 12. 12:44
 3/17 anonim ***** válasza:
Szia! Babám 18-án született és egy az egyben a Te leírásod :-) Plusz még annyi, hogy a fürdést szereti, de pl. a törülközéstől kiborul. Amikor nyűgös napja van, és nem tudom sehogy sem megvigasztalni, néha megsértődik és nem akar visszamosolyogni. De az a nagyon édes, hogy mégis "muszáj" neki és olyan mókás, ahogy próbálja visszafogni és mégis elvigyorodik :-) Nézi a tükörben magát, annak is mosolyog. 3150-el és 51 cm-rel született, most 5,5 kg és kb. 62 cm. Pontosan majd 18-án mérik.
2010. máj. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A fiam 13-án született (58cm és 4100g). Régóta püföli a feje feletti forgót, de még ő sem tud fogni és máig még nem fedezte fel a kezét sem. De rengeteget mosolyog és már ő is nevet. Párszor láttam már hogy az oldalára fordul de nem sokszor. Hason most kezdte el, hogy nem szeret lenni, csak ha aludni rakom úgy, amúgy üvölt és felhergeli magát. Úgyhogy nem erőltetem. Ő is rágja az öklét. Most megyünk mi is méreckedni így cm-t nem tudok, de a súlya 5700g körül van.
2010. máj. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

huha....akkor mi hatalmasak vagyunk....

9 hetesen volt 6760g es 62-63 cm.Bar nem nagyon nott azota, inkabb ugyesedett.3-6 hos ruhakat vegigeri.Igaz, hogy ducika, de osszu is.Ha el ked maszni szerintem lemegy a kis hurka is, mert apa is nagyon magas es vekony.En is eleg magas vagyok, de igy szules utan vekonynak kicsit sem neveznem magam :S


1.voltam

2010. máj. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
az én kislányom február 1-én született,3340g és 50cm.egy hete 63cm és 6550g volt:-)szerintem jó.csak anyatejet kap:-)imád fürdeni,sír ha már a pizsama alsónál járunk.imádja a kezét,összekulcsolja és állandóan be akarja kapni:-)a nyála folyik.nézelődik,nevet,még hangosan tegnap volt az első.gőgicsél sokat,még nem fordul.hason nem igazán szeret lenni,de szépen tartja a fejét.nappal nem igazán alszik sokat(40-50perceket)de éjjel 12-13 órát egy ébredéssel:-)nagyon barátságos,mosolygós baba!
2010. máj. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Mi 23.-án születtünk, délelőtt 10:10-kor, 4290 grammal és 55 centivel. Jelenleg 7 kiló és 65 m. Csak szopizik.

Hihetetlenül türelmes baba. Nagy szerencsénk van vele, mert nem sírós.Nem hasfájós,nem hisztis.

2 hónapos korában letettem a kiságyba aludni napközben hasra, pár percre kimentem a konyhába, majd vissza a szobába, hogy ránézzek, és a hátán feküdt. Meglepődtem, pláne hogy egyedül voltunk itthon :)

A kezét Ő is felismerte, szereti a piros színt, sokat sikongat,nyújtja a nyelvét,gőgicsél, oldalra fordul.Sokat mosolyog. És mint minden babának, Neki is jó az időérzéke, mert ha 5 percet késünk a fürdéssel, akkor problémázik.Na, ez az egy kivétel,amikor sír. :)

2010. máj. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Jön a foga is! Nyálzik, és a szájába dugdossa az ökleit.
2010. máj. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az én kislányom február 17én született 3850grammal és 51cmvel. A 2 hónapos vizsgálaton volt 5500gr és 61cm, most már veri a 6kg-t az tuti, de majd holnap megyünk a 3 hónapos szurira akkor kiderül a pontos súlya. A kezeit imádja, fogni még csak nagyon nehezen tud, rettentően koncentrál hogy eltalálja amit nyújtok neki, nagyon édes:) Kedvenc helye a konyha, ott van egy nagy virág aminek akár fél óráig is képes beszélni, kacarászik sikítgat neki. A fürdést szereti, de az utána való öltözködéstől és kencézéstől megőrül. Forogni még nem tud, de már nagyon próbálgatja, főleg a pelenkázón és alig tudom átpelenkázni úgy vergődik, letapasztja a két lábát és ellöki magát jobbra-balra.
2010. máj. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az én kislányom február 1-én reggel 7-kor született, 3560gr, és 51 cm, nálunk is hasonló a helyzet, hason nem szeret, nem fordul még oldalra, sikongat, nevet, és egész nap dumál, éjjel 12 órát alszik, napközben kicsit zürös az alvás, nehezen megy neki. Mivel tápszeres, már elkezdtük a kóstoltatást, kicsit húzza a száját. Imádom.Az első 2-2,5 hónap kőkemény volt, de már most látom megéri. Ti hogy altatjátok napközben a babát, és mennyit alszik???
2010. máj. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!