Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos babám miért hisztiz...

14 hónapos babám miért hisztizik? De állandóan? Nélkülem nem játszik, jön utánam, sír ha egy lépést is megteszek nélküle. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, 15 hónapos. Szerintem szeparációs szorongás, majd elmúlik. Legyél vele sokat, nem baj ha nem haladsz a takarítással, mosással stb... Majd megcsinálod lassacskán vagy amikor alszik. Én így szoktam.
2010. máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálom bevonni a házimunkába, beteszi a szennyest a mosógépbe, pakolja a mosogatógépet, hozza a seprűt ha kérem, kivisszük a szemetet, ilyenek. Ha nem partner a dologban, akkor játszunk, sétálunk, játszótér, uszoda, barátnőzünk, stb. Le kell kötni. Gondolom csúzdázás közben boldog és nem vinnyog...na az én fiam is ilyen volt mindig is. Program kell. Most 18 hós, nem egyszerű:)
2010. máj. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, folyamatos program kell neki.De állandóan nem tudok szervezni.Kitartó vagyok :)
2010. máj. 12. 11:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: tudom hogy marha kimerítő, de gondolj arra, milyen értelmes a kicsid, mennyire információéhes és zsizsikseggű:) sarokban kuporgó gyerek nem lesz, az tuti:) szerintem ők lesznek az értelmes, önálló, figyelmes nagyok, majd határozott ,vezető egyéniséggel megáldott felnőttek. Nekem is nehéz mindig kitalálni valamit, de igényli, muszáj, ha nem akarjuk megőríteni itthon egymást. Nem kell mindig nagy dolgokra gondolni, csak ha kicsit mást csináltok délelőtt, mint máskor, már az is számít:)
2010. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!