Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennél egy 20 hós és újszülött...

Vennél egy 20 hós és újszülött mellé IKERKOCSIT?

Figyelt kérdés
Férjem nagyon ellene van, h még egy babakocsit vegyünk, már annyi van, de vajon nem szükséges egy 20 hós mellé? (annyi lesz mikorra jön a tesó. Most 14 hós, de még nem jár, így fogalmam sincs vajon 20 hósan mennyit tud majd gyalogolni, ill. elég-e majd akkor neki egy testvérfellépő?
2010. máj. 10. 21:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nálunk 21 hónap van.Egy kocsit használtunk,a nagy gyalog jött.15 hónaposan kezdett járni a nagyobbik,tehát még ti sem vagytok elkésve.A kisebbik októberi.
2010. máj. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha napi két három órákat sétáltok kint télen is,akkor semmiképp nem fér bele nektek sem az életstilusotokba hogy ne vegyetek tesókocsit.Nálunk is ez a helyzet,de nálunk a nagy csak 17 hónapos lesz amikor megszületik a picur,mi veszünk.Én is használtat akarok venni,egyrészt azért mert ugysem használjuk sokáig,másrészt mert valószinűleg akié előttem volt sem használta túl sokáig,mivel testvérkocsi.
2010. máj. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem több ismerősöm szült kis korkülönbséggel,és ők mindannyian tesókocsit használtak.Főleg télen volt hasznos amikor a sok ruhában alig tud menni egy 20 hós gyerek!És az sem törvényszerű,hogy megint sok hó legyen télen amiben nem lehet tolni a gyerekkocsit!Használtan már 20000ft körül tudsz venni ilyen babakocsit,amit ha nem használtok ki akkor tovább tudod adni.Nekem 25 hónap lesz a két gyerek között,de a kicsi júniusban fog születni,így én tesófellépőt vettem.Mondjuk mi csak itt a környéken(játszótér,bolt stb..)használunk babakocsit amúgy autóval közlekedünk!+beszereztem egy hordozókendőt!
2010. máj. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
35%

"Nem vennék, mert tényleg azzal sehova sem tudsz bejutni."


Nem tudom, akkor akiknek ikrei születnek, hogy élnek egyáltalán??? Nekem ráadásul hármasikreim vannak és még velük is be tudok jutni boltokba, ha akarok. Persze nem mindegyik, de valószínűleg nem gyerekkel fogok járni ruhákat próbálgatni.

Szerintem meg nem lehet elvárni 20-24 hónapos babától, hogy egy-két óráig is sétálgasson. A testvérfellépő meg elég drága, annyiért már lehet venni használtan testvér vagy ikerkocsit.

Viszont az ténylege igaz, hogy még ráértek erre később is, és majd látjátok, hogy fejlődik a "nagy".

Boldog babavárást kívánok!

Ja, és tényleg én sem értem, miért kellene otthon ülni 2 hónapos koráig, meg utána egész télen. Aztán meg csodálkozik az ember, hogy állandóan beteg a gyerek...

2010. máj. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

22 hó lesz a két gyerekem között. Én a nagy babakocsira fogok venni egy testvérfellépőt. Szerintem felesleges egy ikerbabakocsi, túl nagy már hozzá az első babád. Addigra már utálni fogja a babakocsit.

Mi is sokat mászkálunk.

2010. máj. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!