Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennél egy 20 hós és újszülött...

Vennél egy 20 hós és újszülött mellé IKERKOCSIT?

Figyelt kérdés
Férjem nagyon ellene van, h még egy babakocsit vegyünk, már annyi van, de vajon nem szükséges egy 20 hós mellé? (annyi lesz mikorra jön a tesó. Most 14 hós, de még nem jár, így fogalmam sincs vajon 20 hósan mennyit tud majd gyalogolni, ill. elég-e majd akkor neki egy testvérfellépő?
2010. máj. 10. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz eleg, mindenkeppen kell egy dupla babakocsi, mert nem lesz kepes hosszu tavon allni vagy menni, arrol nem is beszelve, hogy neki a leglassabb tempod is futas lenne es nem fogsz haladni, a boltokban pedig nem gyozol majd utanna futkosni
2010. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
azért a tesókocsi sem 100%-is megoldás mindenre. nekem 17 hónap van a kettő között, de a nagynak az esernyőkocsi, a kicsinek a kendőbe felkötős módszer sokkal jobban bejött, mint a tesókocsi. Nehéz vele közlekedni, nehéz tolni, és így is nehéz bejutni a boltokba
2010. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
szerintem az attól függ, hogy mennyit mászkáltok és milyen távra. Ha jól számolok ősz körül szülsz, egy újszülöttel minimum 2 hó szobafogság, utána itt a tél, mikor nem jellemző a babakocsi rally (((:. Tehát a nagyobbik már majdnem 2 lesz mire kell vmi megoldás. Szerintem bőven elég a testvérfellépő. De ha mégsem akkor bőven ráérsz kocsit venni, mire már aktiv leszel a kicsivel.
2010. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szükségetek lenne egy ikerkocsira,vagy testvérkocsira.A nagyobbik babátok is annyira kicsi lesz még akkor is,hogy nem fog tudni veletek sétálni,az apró lábacskáival.Cipelni sem fogod tudni,mikor tolod a picikét.Nem lenne könnyű ilyen kocsi nélkül szerintem.
2010. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
21:39 Szobafogság? Télen nem megy az ember sehova? Mert én ugyanúgy napi 2-3 órákat voltam kint most télen is a kicsivel, meg programokra járunk (Ringató, torna, játszóház, stb.) mi nem vagyunk ilyen otthonülősek, még télen sem. Napi szinten pár órát tuti lent leszek mindkettővel.
2010. máj. 10. 21:44
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Nem vennék, mert tényleg azzal sehova sem tudsz bejutni. Ahogy az egyik válaszoló írta, a nagyot sportkocsiba, a kicsit hordozókendőbe.

Azzal meg nem értek egyet, hogy ősszel az újszülöttel 2 hó szobafogság, én szeptember végén szültem a fiamat, 1 hetesen már 20 percet sétáltunk, télen meg 1-1,5 órákat, a mínuszban is legalább fél órát.

2010. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

utolsónak: húú, akkor megnyugodtam. mi is az elsővel pár hetesen már vendégségeztünk, vásárolni jártunk vele, 3 hósna már nyaralni mentünk, nálunk szó sem volt begubózódásról azért mert gyerekünk született és a tél sem kifogás, mert én uúgy órákon át altattam babakocsiban télen, bokáig jártam a lábam :DDDD


Egy dologtól félk csak, van mei-tai-om és kendőm is, tudok is ügyesen kötni, a "nagy" is imád hordozva lenni csak félő, h télen a jégen elcsúszhatok a kicsivel ha magamra kötöm. csak emiatt parázok a kocsi+hordozás kombótól, különben ez lenne az evidens.

2010. máj. 10. 21:50
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
nézd meg az első mondatom: attól függ mennyit mászkáltok és milyen távra... szerintem nem könnyű egy igény szerint szoptatott gyerekkel meg egy kicsivel a közlekedés, alvásidők összehangolása, etetés, stb. Nálunk akkora volt a hó, hogy még én sem tudtam haladni. Szerintem egy testvérfellépőt kicsi befektetéssel ki lehet próbálni, és ha nem jön be, akkor jöhet a nagy kocsi. De lehet hogy addigra a nagy már meg sem akar maradni benne. Isten ments hogy bárkit szobafogságra buzditsak, de nekem ez a tél az volt )):
2010. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni olyan testvérfellépőt, amire fel tud ülni a nagyobb gyerkőc.Így ő is kényelmesen utazik.Ha elfárad leül, de állhat is.
2010. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
hova mennel annyit 2 ilyen pici gyerekkel?egy ujszulott melle egy nagyobb teso,en nem tennem mivan ha megnyomja veletlen.
2010. máj. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!