Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket tud 21honapos körüli...

Miket tud 21honapos körüli fiatok? Beszél már? Egyedül iszik eszik? Bili téma? :-). Külön ágyban alszik?

Figyelt kérdés
Bocsi a sok kérdést csak érdekelne,nem összehasonlotás végett érdekel.Köszi.
2010. máj. 10. 07:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém lány, de ha nem baj leírom:)

Beszél,de még kicsit pösze:)

Inni csak a bolti "szopis" üvegből és szívószállal hajlandó.

Szobatiszta.

És köztünk alszik:)

2010. máj. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiúk később beszélnek

enni-inni segítséggel, de ha nem vagy túlzottan tiszt,mániás, akkor hagyd, hogy gyakoroljon

bilire ne erőszakold, ha jó idő van, vedd le a pelust, ne szidd le ha baleset történik

együtt alszunk

2010. máj. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A kisfiam most tolti a 20.honapjat, probal egyedul is enni, de meg nem tud szepen, segitenem kell, inni poharbol neha sikerul egyedul is, beszelni nem beszel, nehany szot hasznal csak, bilire nem ul, csak a wc-re, de nem szobatiszta meg, neha ha eszreveszem hogy kakal, akor gyorsan raultetem; velunk alszik mar 1 eve.
2010. máj. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia.21 hónapos a kisfiam.Elég sok szót mond már,de még csak most próbál mondatokat összerakni.Tudja melyik állat mit mond.Egyedül iszik pohárból,enni csak kézzel,de már próbálkozik,kisebb sikerrel.A bilizéssel próbálkozunk,de nem megy,de szólni szól,ha kaki van,csak nem akar a bilire ülni.Elöl van a bili,egyszer majd csak ráül,addig nem eröltetem.Viszont vettem neki kis gatyót és nagyon tetszik neki,hátha kedvet kap!Mindig külön aludt a kiságyába,kb. féléves korától külön szobába is van.
2010. máj. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,akkor énis leirom igy fer:)

Elég keveset beszél még,de nem aggodom majd bepotolja.Eszik szépen villával,kanálal is ügyes.Pohárbol több kevesebb sikerrel iszik,de inkább csörös föleg este reggel a tejet.Bilizni nemrég kezdtünk,tetszik neki,Remélem gyorsan megy majd.Mi is vettünk kisgatyát:)És elöl van a bli.Külön szobában,saját kiságyban alszik.

Utolsotol kérdem te babád is kiságyban alszik?mikorra terveziktek saját ágyat?Nekünk megvan az ágy,és még nem igazán szántam rá magam a nagyágyba szoktatásra,mert nyügibb napokon vagyunk tul,és félek éjszaka mászkálna!

2010. máj. 10. 12:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Lányom 22 hós. Már 4 hónapja el lehet vele beszélgetni a szomszédasszony szerint is, nagyon hamar elkezdett szépen, választékosan beszélni. Most már nincs olyan, amit ne értenénk, vagy ne tudná elmondani, mit akar.

Inni szépen iszik pohárból már régóta, enni is egyedül eszik kanállal, villával, néha kézzel segít.

Bilizni 8 hós kora óta bilizünk, szépen használja, már sokszor előre szól, ha kell valami. De nem erőltetem.

Mindig külön ágyban és külön szobában aludt.

2010. máj. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22 hós fiam beszélget,de nagyjából csak én és a párom értjük meg:)evés megy egyedül,ivásnál ha odaadom neki a poharat dobja a földre,szóval segítséggel iszik pohárból.külön ágyban alszik,külön szobában,mióta hazajöttünk a kórházból.bilire eddig egyszer volt hajlandó ráülni,kiabált hogy ava(anya)kaka!ráraktam a bilire és belekakilt:)most dolgozunk rajta hogy mindig szóljon
2010. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22 hónapos a kisfiam, külön alszik külön szobába, szépen beszél már elénekli a süsü elejét imád énekelni, mindent megért és utánoz, bilire ráül de még nem kakál bele de mindig szól, kézzel eszik csak egyedül, inni csőrös pohárból, mert ha megitta földhöz vágja, de tud sima pohárból is:)
2010. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia.Most próbálkozunk a kistesóval,amíg neki nem kell a kiságy addig abban fog aludni,vagy esetleg ha kinövi,akkor veszünk neki normált.Nem akarom elsietni,mert tartok tőle,hogy ha kitudna jönni,akkor nálunk kötne ki éjszaka.Ugyanis hétvégén a mi ágyunkban szokott délben aludni,és ha felébred szépen kicsattog a nappaliba és keres minket.
2010. máj. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!