Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szexeltek a gyereketek előtt?

Szexeltek a gyereketek előtt?

Figyelt kérdés
A felettünk lakóktól kész vagyok teljesen, minden nap pontban 9-kor nyikorog az ágy, miközben én a babám altatom, idilli mi? De sokszor lehet hallani utána (kb. 10-15 másodpercig nyikorgatják) ugyanabból a szobájukból gyereksírást, kb. 1,5 éves a fiuk. Egy szobában lehet velük a gyerek? Ma is hazajöttek este 8-kor, szerintem nem lehet megfürdetni, lefektetni és elaltatni egy gyereket 1 órán belül, mert most nem rég is hallottam az effektet tőlük.
2010. máj. 9. 21:20
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Szia!

Én soha nem sexelnék a gyerek előtt, eddig se tettük, ezután sem fogjuk.Külön szobában alszik születése óta, de ha egy szobában lenne velünk, akkor mi kimennénk.Amúgy nem boztos, hogy sexelnek.Érdekes, hogy a felettünk lakónak szintén nyikorog az ágy minden este tízkor, és pár hónapos babájuk van.Mielőtt megszületett, azelőtt is nyikorgott, meg azóta is.Az első hat hétben is, amikor nem szoktak sexelni az emberek.Ja, és egy óra alatt meg lehet fürdetni, etetni,altatni egy gyereket, én hónapok óta egy óra alatt csinálom meg minden este ezeket a dolgokat.

2010. máj. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, akkor én töltöm el nagyon az időm, ha valahonnan hazaérünk, biztos pl. vásárolunk valamit, vagy hozunk a nagyszülőktől valamit, akkor azt el kell pakolni, a fürdő sincs startra készen, szóval nekünk 1 órába nem férne bele, megetetni a babát, az is kb. 15 perc, a fürdés 20perc + előpakolni és akkor a játék és elalvás és azonnal ugrás az ágyba apával?


Még azt tenném hozzá, hogy 2 baba sem egyforma, van amelyik mellett ágyút lehet durrogtatni, akkor sem ébred fel, a másik mellett meg lábújhegyen kell járni és arra is felébred. Mi is úgy indultunk, hogy nem lesz nagy csend, de ha felébred a zajokra nem tudok neki mit csinálni, ilyen típus.

Erre az ágynyikorgásra nem ébred fel, csak olyan hülye helyzet, hogy én a kezemben sétálgatok a babámmal és kénytelen vagyok a szomszédékat hallgatni.

2010. máj. 10. 13:05
 33/34 anonim ***** válasza:
43%
Szia nálatok sem semmi a helyzet akkor,nálunk kb. még azzal van spékelve a dolog hogy a mellettünk lévő lakásban albérletben lakó idióták éjszaka v. hajnalban jön rájuk a "roham".De nagyon hangosan és sokáig akár 2 órán keresztül is.Ehhez tudni kell hogy a csajnak van egy kisfia akit ilyen szexorgiák alkalmával lepasszol a nagyszülőknek(ami elég gyakran előfordul)és a szomszédokra abszolút nincsenek tekintettel.És ez mellett még üvöltöznek,a múltkor oroszlánüvöltés, macskanyávogás is volt,mint az állatkertben és persze tök hangosan.Néha szerintem még verekednek is.Álandoan azon izgulok hogy a 10hónapos kisfiam fel ne ébredjen ha már én nem alszom tőlük,és már lett nekik szolva többször is.De hát ilyen állatoknak lehet magyarázni tök mindegy.Csak azt tudnám mit lehetne velük csinálni?
2010. máj. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Szerintem semmit sem tudsz csinálni. Én amikor szóltam másért a szomszédnak normálisan, teljesen felháborodtak, azóta nem vagyunk jóban. Túl szép lenne az élet, ha valamiért szól az ember, azt megértse a szomszéd, szerintem csakazért is csinálják.
2010. máj. 11. 21:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!