Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szexeltek a gyereketek előtt?

Szexeltek a gyereketek előtt?

Figyelt kérdés
A felettünk lakóktól kész vagyok teljesen, minden nap pontban 9-kor nyikorog az ágy, miközben én a babám altatom, idilli mi? De sokszor lehet hallani utána (kb. 10-15 másodpercig nyikorgatják) ugyanabból a szobájukból gyereksírást, kb. 1,5 éves a fiuk. Egy szobában lehet velük a gyerek? Ma is hazajöttek este 8-kor, szerintem nem lehet megfürdetni, lefektetni és elaltatni egy gyereket 1 órán belül, mert most nem rég is hallottam az effektet tőlük.
2010. máj. 9. 21:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
68%
Pff ez nem gyenge!Értelmes népség lehet!Mi nem sexelünk a baba előtt pedig még csak 9hós!
2010. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
89%
Dehogyis!
2010. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
79%
Mindenki maga dönti el.Nálunk velünk alszik a nagyobb 2,5 éves de mindig átmegyünk a nappaliba vagy máshova.A kicsi 10 hos de én elötte sem csinálnám.
2010. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
95%
Szia! Nálunk a helyzet a következő volt az előző lakásban, pocakos nagy terhesen feküdtem néztem a tévét..és este tíztől minden nap azt hallottam...Üss!!! Üss Te Állat!!!! Volt, hogy hirtelen jött a hang és úgy megijedtem, hogy leestem az ágyról..Egy szado pár lakott felettünk, nekik is volt gyerekük és a mai napig nem tudom, hogy ennyire mélyen aludt a gyerek vagy bedugták a fülét vagy ennyire görények lettek volna, hogy semmibe veszik és csak a saját örömük a fontos.. Kérdésedre a válasz..nem a gyerek előtt szexelünk, hanem a saját hálószobánkban amikor már biztos, hogy alszik, vagy amikor nincs otthon mert suliba van.. megoldjuk, ti nem?? Ja és lehet nem szex miatt nyikorog az ágyuk, hanem egyszerűen rossz az ágy és a gyerek ugrál rajta:)
2010. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
75%

Undormány!

Kritikán aluli pár! Szegény baba meg sír?


Húú! Nagyon sz@r lehet így, hogy hallod a szomszédot szexelni!

2010. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy mindennek meg van a maga helye és ideje. Amikor még nincs gyerek, akkor bármikor és bárhol a lakásban lehet szexelni, amikor gyerek(ek) is van(nak) akkor már korlátozottak a lehetőségek. Mi letesszük a gyerkőcöket, s amikor már biztosan alszanak, akkor miénk az éjszaka.
2010. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Felettünk is egy pár lakot egy kisbabával, akik hétvégén délelőtt olyan hangosan szeretkeztek, hogy félkomás állapotomból is felkeltem rá, hogy mi lehet ez a hang. Durva...
2010. máj. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Már a gyerek születése előtt is hallottuk ezt a nyikorgást és utólag tudtam meg, hogy a csaj terhes volt, ezen még nagyon kiakadtam, hogy nagy hassal mindennap szexeltek és hát nem egy jól fejlett babájuk született, nem is engedték ki azonnal őket a szülés után, mint egy kisbéka olyan volt a baba. Gondolom ez a terhesség alatt is kiderült, hogy nagyon kis súlyú és mégis csinálták? Hogy nem féltette a babáját? Annyira ki vagyok rájuk akadva. Pedig diplomás emberek.
2010. máj. 9. 21:35
 9/34 anonim válasza:
39%
haha a pasi csak 15 percig bírja? :D
2010. máj. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy szex? 15 mp nem egy nagy idő:-)
2010. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!