Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom már sok főzeléket...

Lányom már sok főzeléket megkóstolt (saját készítésűt és bébiételt is), és egyedül az általam készített sütőtök-krumpliból volt hajlandó jóízüen enni. Hogyan lehet eltenni sütőtököt télre?

Figyelt kérdés
Ezek után azt hiszem érthető, hogy szeretnék valamilyen formában eltenni belőle minél többet. Ha megsütöm, lehéjazom, összenyomom-nem keverem össze semmivel-akkor hűtőben meddig áll el. Esteleg a fagyasztás...??
2008. okt. 11. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Én ugy tettem el, hogy felvágtam a sütőtököt kimagoztam stb és nagyobb cikkekre vágtam, beletettem őket nejlonzacsiba és a lefagyasztottam.Amikor azt akartam főzni akkor mindíg kivettem a fagyóból egy nagy szeletet.Egyébként nem tudom mennyi idős a babád, de csirkehusival is imádja az enyém.
2008. okt. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
6 hónapos. Hűha, nem vagyok egy konyhatündér, de a sütőtököt nem sütni lehet csak?
2008. okt. 11. 14:42
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Szia!Süsd meg,turmixold össze és adagonként fagyazd le.Mikor adni akarsz belölle,frissen fözött krumplival turmixold össze.Szép babázást:)
2008. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

A sütőtöknak most jön a szezonja, mindig lehet kapni frisset. Ha mindenképp fagyasztani akarsz, akkor szerintem főzd meg, turmixold és adagonként tedd el.


Én krumplival együtt szoktam főzni, mindig frissen.

2008. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, azt hiszem megfőzöm és úgy fagyasztom le! Azt viszont nem értem az utolsó 2 válaszadót miért kellett lepontozni?! Aki ezt tette, annak talán van jobb ötlete????? Várom...
2008. okt. 11. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!