Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 10 napos és fel van...

A kisfiam 10 napos és fel van puffadva a hasa, szerintem görcsöl is, gyakran bukik is, de van hogy evés után órákkal és nappal alig alszik, inkább csak nyűglődik. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Gondoltam adok neki mecsekbabi teát hátha az segit a puffadáson,meg kapott espumisant és most az infankolt fogjuk kiprobálni,hátha használ.De mit lehetne még csinálni hogy jobban tudjon pukizni?
2008. okt. 10. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Kamilla tea még szóba jöhet de azok is jók amiket írtál.
2008. okt. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az infacol nekünk nagyon bevált, nyugodtan adhatod neki minden étkezés előtt. Fektesd hasra rövid időre és simogasd a hátát; tornáztasd a lábát finoman háton fekve; a babamasszázsnak van jó gyakorlata a haspuffadásra. Persze nem közvetlenül evés után. Szerintem ha bukik egy ilyen pici babánál még nem nagy gond, az én gyerekeimnek sokszor még több hónaposan is előfordult.
2008. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!