Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni hogy ne egyen...

Mit lehet tenni hogy ne egyen mohón a baba? Ha elveszem tőle a cumisüveget evés közben, ordit. Ha nem, teleeszi magát, nem tud böfizni és egész nap csak nyűglődik, sir.

Figyelt kérdés
rentgeteget szenvedünk mindketten.cicit már nem hajlandó elfogadni,igaz nem sok tejem van.rettentő ideges vagyok,nem tudom mit tegyek hogy nyugodt és jókedvű babám legyen,mint másoknak.
2008. aug. 18. 20:04
 1/3 A kérdező kommentje:
ja,és elfelejtettem kiirni,7 hetes.
2008. aug. 18. 20:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!A cumin a lukat meghézted?Nem túl nagy?Ha mégis jó probáld meg egy kicsit előbb megetetni a babádat,hogy ne legyen mohó!Sok sikert!
2008. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én babám is cumisüvegből eszik. Ha túl mohó, illetve sírás után kapja a hamit, akkor nálunk általában az beválik, hogy sétálgatunk fel-alá a szobában, akkor megnyugszik. Ülve, ahogy enne, úgy nem, mert úgy várja a cumit. De én sem szeretem úgy adni neki, ha mohó, illetve sírás után kapkodja a levegőt, mert félrenyelhet, illetve kibukhatja.
2008. aug. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!