Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 1 hónapos kisfiam evés...

Az 1 hónapos kisfiam evés után nem alszik el, vagy csak nehezen. Nem marad meg a kiságyba csak nyüglődik. Sirdogál, nyöszörög stb. Nem ugy van, hogy csak leteszem aztán elvan?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Háát nekem ez egy kicsit furcsa kérdés :o)

Egy hónapos baba nincsen el csak úgy..."leteszem,aztán elvan".

Általában egy hónaposan evés után már egy órát ébren tudnak lenni és csak utána álmosodnak el. Ezen idő alatt, próbáld meg szeretgetni,simogatni,lekötni a figyelmét, és csak ezután bevinni a kiságyba aludni. Lehet hogy nem megy neki az "egyedül elalvás" így segíteni kell neked, egy kis simogatással,ringatással. Ajánlom olvasás céljára a kismamablog.hu oldalt ahol ilyen "problémákra" megoldást találsz az altatással,alvással kapcsolatos problémák témakörben.

2009. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt.Tobb torodest igenyelt.Leultem magyaraztam neki,vettunk kis hintat amin allatok vannak azokat nezegette meg ilyenek.Hagytam jol elfaradni es amikor mar elegge sirt(konyorgott hogy almos:-))akkor letettem es ugy elaludt megsem mozdult.Nem lehet hogy hasfajos?
2009. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kisfiam 7 hetes.

Evés után elég ritka, amikor egyből visszaalszik, azt is az ölemben /erre mi szoktatuk rá sajnos :) - majd megoldjuk ezt a problémát is fokozatosan/

Egyébként meg evés után játék következik és ha elfárad csak utána jön az alvás.

A játékon a nézelődést (játékok, színes dolgok, vagy a lakás több pontja) és a hozzá törénő beszédet értem, hiszen még egyedül egyáltalán, vagy csak nagyon rövid ideig van el.

Én is sürgetni akartam az önállóságát, de rájöttem, hogy nagyon hamar önállóak lesznek, így ki kell élvezni azt a pár hónapot, amíg még csak minket akarnak :)


Jó babázást és sok türelmet :)

2009. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!