Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj, ha 5 hónapos kisfiam...

Nem baj, ha 5 hónapos kisfiam (tápszeres) csak a gyümölcsöket hajlandó megenni? A zöldségektől, főziktől öklendezik.

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. Ő még nagyon kicsi, próbál újra egy hónap múlva. Nem marad le semmiről. A tápszer és a gyümölcs teljesen kielégítő még egy 6-7 hónapos babának is.
2008. okt. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én lányom is ezt csinálja, 17-én lesz 5 hónapos.


Gyümit megeszi (alma-banán-barack)ill. még az alma-krumplit.

De mást nem hajlandó, se tejpépet se főzeléket.

Tegnap gyümi után próbáltam egy kis főzeléket-de ahogy Te is írtad, öklendezett, rázkódott (majdhogynem hányt-elnézést!).


Nálunk csak egy nap 1x van gyümi-talán ezt megemelem napi kettőre.

De a főzelékekkel nem bajlódok egy darabig-nem akarom, hogy megutálja.


A védőnőnk már húzta a száját, hogy nem eszi meg se a répát, se a sütőtököt...Őszinte leszek, nem csodálom-én sem enném meg:)


Kitartás, szerintem a lényeg, hogy nem erőltesd.Majd később próbáld újra.

2008. okt. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj az én kisfiam se ette meg a zöldségeket eleinte.most hogy 5,5 hónapos már nagyon szereti őket.
2008. okt. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!