Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napközben bárhogy elalszik a...

Napközben bárhogy elalszik a babám magától, de este csak ölben. Hogy szoktassam le, hogy magától elaludjon este is? Egy szobában van velem,4 hónapos.

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!mi 3 hósak vagyunk és 2hete csinálom azt,hogy egyszerűen lerakom büfi után aludni,már elértük azt,hogy nem sír hanem elaszik..a lényeg,hoyg nyugodt közeget alakíts ki neki csendes helyt,mert ilyenkor már inger szegény környezet kell nekik..nekünk is így működik,van már,hogy cici alatt beájul de van,hogy kb 10perc--előtte volt ,.hogy 3 órát kínlódtam vele..én így csinálom..az elején biztos sírdogálni fog,de ne vedd fel semmiképpen csak ha nagyon ordít.akkor nyugtasd meg és tedd vissza ha minden oké.
2008. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Igazából azt nem értem, mi a baj azzal, ha egy baba ölben alszik el...sok ilyesmi kérdés van, mint amit te is feltettél. Mi próbálkoztunk azzal amit az előző válaszoló írt, de nekünk nem jött be...egyszerűbb volt 5-10 perc alatt elringatni, mint hallgatni ahogy nyűglődik, az én gyerekem ne sírva aludjon el...
2008. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! 4,5 hónapos a kislányom én úgy szoktattam rá, h esti evés után beraktam az ágyába és vártam h elalszik magától! Persze vannak olyan napok amikor nehezebben megy most körbe járja az ágyát nézelődik, gagyog és egyszer csak csend van. Azt tudom javasolni én is amit az első anyuka válaszolt, türelem lehet h az első napok nehezebbek lesznek de hosszú távon meghozza a gyümölcsét , arról nem beszélve h te is fáradt vagy már estére, nem mindegy h most mit szokik meg amit aztán később mikor már nagyobb rutinszerűen elfogja várni h így legyen altatva. Kitartást kívánok ! könnyebb lesz neked is ! További jó babázást! üdv.
2008. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezzel szenvedek azzal a különbséggel,hogy nekünk még nappal sem megy simán még néha.:( Nekem azt tanácsolták büfiztessem meg és tegyem le,tegyek a kiságyába 1szer hordott pólót vagy hálóruhát,hogy érezze az illatomat mintha ott lennék vele az megnyugtatja.BEVÁLT:) 2napja alszik éjjel büfi, kicsi simi, puszi és alszik is a ruhámmal.:)

Próbáld ki!!!

Az előttem szólónak:

Hát az a baj,hogy hiába 5-10 perc az esti ringatás most míg ilyen pici oké.De ha már nagyobb, nehezebb akkor az az 5-10 perces ringatás olyan mintha 1-2 órát tartanál 5-10kg-ot.

Kitartás és kellemes alvást.

4 hónapos kislány anyukája

2008. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Igen így minden könnyebb. Nem kell cipelni a gyereket, sőt, esetleg meg lehetne tanítani, hogy tisztába tegye magát, elkészítse magának az ennivalót, elmenjen fürödni, és akkor semmi gondunk vele :-) Ne haragudjatok meg, de én nem vagyok meggyőződve a módszer felől. Azért meg nem csinálom hogy NEKEM könnyebb legyen a dolgom. Ez is csak 1 vélemény. Azért írtam,mert általában azt olvasom itt, hogy hogyan lehetne letenni a gyermekünket. Kérdés: biztosan szükség van-e mindig a letevésre?
2008. okt. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!