Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megengeditek minden látogatóna...

Megengeditek minden látogatónak, hogy megdajkálja a babátokat?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék belöle kis nebánts virágot nevelni , de valahogy úgy látom , hogy nagyon nem érzi jól magát az idegenek karjaiban.Most 3,5 hónapos és még ezután várjuk a látogatók többségét , hogy lehet finom a tudtukra adni , hogy nézni gügyögni szabad , de ne vegyék már át tölem.Vagy ez önzőség?
2008. okt. 9. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenkinek megengedem. Persze, hozzánk csak olyanok jönnek, akiket én is szívesen látok. Szerintem nyugodtan add át nekik, nem is biztos, hogy rosszul érzi magát más karjaiban. Szerintem egy-két pillanatból nem lesz baj, ha meg nyűgösködik, úgyis visszaadják neked.
2008. okt. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is odadom mindenkinek a kicsit.Igaza van az előttem szólónak, úgyis visszaadják, ha nyügi:-)
2008. okt. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

persze, úgyis csak olyanok jönnek akiket szeretünk.és mivel az én kisfiam tápszeres a nagymamik meg is etethetik.

:)

2008. okt. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem akarod odaadni, mondd azt, hogy nem adom, mert nem érzi úgy jól magát. A te gyereked, minden úgy történik vele, ahogy te akarod. Aki nem is kérdez, csak fel akarja venni, azt én nagyon gyorsan le szoktam állítani. Ne tapogassa már a gyerekemet minden jöttment.
2008. okt. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Àltalàban megengedheted,bàr ha te magad félsz akkor vegyél a babànak polyàt,és ugy add oda valaki kezébe.

De szerintem aggodalomra nincs semmi okod.

Bàr a puszilgatàst azt én magam kerülném(az iletö cigizek,elötte ivott valami alkoholt,stb)

de csak ugy a kezébe adni nem történik semmi.

2008. okt. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat, nekem is a cigi szaggal van igazából a bajom , de hát muszaj elfogadnom ,hisz mindkét nagyi cigis , de az ismerösök többsége is.- sajnos.

A lakásból kitiltottuk a dohányzást , de attól kint szivják és aztán puszilgassák a csajt - hát kicsit gáz.

2008. okt. 9. 13:58
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hozzánk a kisfiam 6 hetes kora óta jönnek látogatók, és még mindig csak a közepén tartunk... Én megengedtem mindenkinek, hogy dajkálja, jó látni, hogy másnál is remekül elvan. Valószínűleg azért szereti nagyon az embereket, mert sok kézben volt már. Pár nap múlva lesz 3 hónapos.

Szerencsére a rokonaink/barátaink/ismerőseink nem dohányoznak, aki igen, az nem veszi át a babát. Kivétel anyósom, akivel meg kell küzdenem, mert nem szeretem, hogy a bagós lehelletével puszilgatja a kisfiamat.

2008. okt. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!