Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megengeditek, hogy megpusziljá...

Megengeditek, hogy megpuszilják a babátok kezét?

Figyelt kérdés
Család? Rokon? Mamák? Barátok? Ismerősök? Akárki? stb...
2009. márc. 4. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Én megmondom őszintén, hogy nem szeretem ha a babám kezét puszilgatják, szólni szoktam érte. Jön a foga, egyfolytában a szájában van a kis mancsa, ezért nem szeretném ha elkapna valamit. Buksijára, homlokára adnak a mamik is, a távolabbi rokonok, ismerősök egyáltalán nem puszilgatják.
2009. márc. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Akárkinek nem. Közeli rokonoknak nem szólok egy kósza pusziért, de nem akarják a mancsát csókolgatni állandóan, amennyi meg itt-ott elcsattan, az kell is.
2009. márc. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk csak az anyósom szokása, hogy állandóan a gyerek kezét puszilgatja, egyszer már szóltunk neki, hogy inkább a fejére adjon puszit, mert a kezét egyfolytában a szájába tömi, de anyósom azóta is a kezét puszilgatja... engem nagyon idegesít.

Szerencsére a többieknek több esze van.

2009. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Én erre kifejezetten allergiás vagyok.Szerintem felnőtt embernek kell legyen annyi esze,hogy egy baba a kezét a szájába veszi,ezért nem akarja azt puszilgatni.

Akinek meg nincs,és megpróbálja én szólok érte.Persze finoman udvariasan,legalábbis először.

2009. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Kezét-arcát nem engedem puszilni senkinek, még én se puszilgatom. Finoman szoktam szólni, hogy van egy egész komplett testfelület, amit lehet puszilgatni :)

Eddig 1 ember sértődött meg, de az az ember pont nem érdekel. Egy barátnőm pedig kérdezte, hogy bírom ki, hogy nem puszilgatom, mert ő állandóan azt csinálná. Mondtam neki, hogy elképzelem, ahogy vándorolnak át a bacik, egyből elmegy a kedvem a puszilgatástól.

2009. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Mi (férjem és én) rengeteget puszilgatjuk, de a kezét nem, pont azért, mert mindig a szájában matat. De a pofiját például imádom, olyan finom puha, illatos és selymes! Nem bírnám ki. Én csak egyszer kértem anyukámat, h' ő se puszilja a kezét, és nem is volt belőle gond. Nagymamámnak viszont nem merek szólni, mert ő nagyon zokon venné. Az idősebb korosztályban ez valahogy benne van tapasztalataim szerint. Mások nem szokták puszilgatni, csak a buksiját.
2009. márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az OFF-ért, de nem árulná el aki lepontozott majdnem mindenkit hogy miért tette? Hihetetlen emberek vannak itt újabban...Szerintem mindenki normális stílusban írta meg a véleményét. Nem mintha számítani a pontozósdi, de most bosszant.
2009. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. márc. 5. 08:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!