Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nem kell a lyukasztott...

Tényleg nem kell a lyukasztott fület kezelni? Te hogy csináltad?

Figyelt kérdés

Most lett kilyukasztva a kislányom füle és azt mondták,h nem kell alkohollal kenegetni mert az csípi és utálni is fogja.


Hanem az esti fürdővízzel locsoljam meg-én kamillával locsoltam és akkor forgassam meg.és h ennyi elég.


Te mivel és hogy csináltad?Napközbe többször kell forgatni?


Vagy elég egyszer este?


És mennyi idő után lehet cserélni?


2010. máj. 6. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak 3,5 hósan lett átlövetve a füle, és mi így csináltuk a kozmetikus tanácsára.

-Aznap nem érhette víz

-Másnaptól kellett forgatni, amikor csak eszembe jutott, kb óránként megtekertem neki (2-3 hét után elég napi 2x-3x)

-kenni nem kentem soha semmivel, csak forgattam

-6 hét után át lehet cserélni a másik fülbevalóra

Soha nem volt semmi gond, se begyulladva nem volt neki, szépen beforrt

2010. máj. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

4 hetesen lyukasztották ki a lányom fülét. Alkohollal mg kellett törölgetni néha, forgatni nem kellett, hanem Bepanthen Plussal "morzsolgatni", bedörzsölgetni gyengéden.

1-2 héti ne érje víz, azt is mondták!


Bevált :-)


/nekünk anno alkohollal kezelték, semmi bajunk nem lett.../

2010. máj. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia én este fürcsi után kente alkohollal meg se mukkant mikor csináltam.Reggel este forgattam.1 hétig csináltam.

6 hét utn lehet cserélni mi többet vártunk

2010. máj. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk folyton visszagyulladt.Én alkohollal,és Sudokrémmel kentem,egy idő után már abszolút nem volt vele gond.
2010. máj. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak születése után még a kórházban fúrták ki. Egy hétig napi 1x-2x alkoholos fültisztitóval áttöröltem. Ezen kívül rendszeresen mozgatni kellett, hogy ne nőjön be. Minden pelenkázásnál kicsit megmozgattam a fülbevalókat.
2010. máj. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is még a kórházba fúrták ki, én akkor kentem csak be alkohollal mikor egy kicsit bepirosodott, aztán elmúlt. Meg forgattam. Nekünk egyből a "maradandó" fülbevaló lett berakva, nem volt gyógyfülbevaló.
2010. máj. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!