Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámnak a Tardos név? : )

Babámnak a Tardos név? : )

Figyelt kérdés

Abban a faluban nőttem fel, és nagyon szerettem ott élni...Hallottam hogy van már olyan fiúnév, hogy Tardos, és gondoltam...

Nektek mi a véleményetek róla?


2010. máj. 4. 22:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát, furcsa....
2010. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem adnám a gyerekemnek.
2010. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

SZép gondolat:)És megfontolandó:)De gondold végig,hogy orvosként ügyvédként hogy hangzana.

Arra nem gondoltál esetleg,hogy 2. névnek?

2010. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Csóri gyerek... :D

Bocsi, de nekem nem tetszik és szerintem ha felnő neki se fog..

2010. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk...esetleg második névnek se lenne rossz:)..
2010. máj. 4. 22:16
 6/20 anonim ***** válasza:

hát nagyon furcsa :(

ha ezt hallom akkor egy erős, harcias jellem jut eszembe, akit az ősi ösztönök hajtanak, de semmiképpen sem egy pici "szöszke" hajú kisfiú

2010. máj. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Kissé olyan, mintha vezetéknév lenne, nem? Elsőre az jutott eszembe, hogy "mardos"...bocsánat! Én sem választanám a gyerekemnek, sújtanám vele, úgy érzem.
2010. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ne add ezt neki! Hidd el, később megbánnád és sztem neki sem nagyon tetszene,inkább 2.névként ha nagyon ragaszkodsz hozzá.Amúgy gratulálok a babához :)
2010. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Olyan kemény, durva névnek tűnik.Tényleg inkább másodiknak add, ha annyira tetszik!
2010. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz, de én se adnám a gyerekemnek. De ha úgy hallanám, mondjuk az oviban, akkor nem lepődnék meg rajta annyira. :)


Ma találkoztam egy "Bátor" nevű kisfiúval. Olyan fura volt, ahogy az anyukája kiabált utána a parkban, hogy Báááátooor... (az egyik néni azt hitte, hogy egy kutya után kiabál a csaj).

2010. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!