Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy 2 hónapos kisfiam, a...

Van egy 2 hónapos kisfiam, a problémám az hogy még mindig 3 óránként eszik. Mindenki mondja hogy már nem kellene, de esetleg sétával rátudunk huzni fél orát vagy egyet de ritkán! 6.5kg-os (nagy sullyal született). Én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 15:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
szia, az én fiam 3 hónapos, percre pontosan 2 óránként eszik, melegben óránként is kortyolgat.Tanácsadáson beszéltem a többi anyukával, kisütöttük, hogy a3-4 óránkénti evés talán csak a könyvekben létezik,nem törvényszerű
2010. máj. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 hónapos, akkor szopizzon, amikor csak akar! ne nézd az órát!!!!

Nekem a nagyon okos védőnőm mondta, amikor 6 hónapos volt a kisfiam, hogy "jajj, hát neki már 4 óránként kellene szopiznia" Mi az, hogy KELLENE!!! Ilyen nincs, nem lehet órához állítani egy csecsemő gyomrát.

Kisfiam most 9 hónapos és napközben még 4x szopizik. Most, hogy jön a foga, jobban szenved, nem kell a szilárd, ma délelőtt szerintem már vagy 3x cicizett, pedig még csak 10 óra van!!!

Szoptasd, amikor csak kéri! Az órát pedig dobd a kukába! :)

2010. máj. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányom is 2 hónaposan 1.5-2óránként szopizott(2órát ritkán bírta ki)Mivel nyári baba lett a nagy melegbe persze,hogy többször kérte a cicit,hisz nekik ez az innivaló is.Most 10hónapos már keményen nyomjuk a szilárd ételeket és még mindig csak 3órát bír ki 4-et nem.Ha éhes egyen csak:)

2010. máj. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Az én fiam 10 hónapos és ő is 3 óránként eszik!

Nincsen ezzel semmi gond!!!

7-kor reggeli, 10-kor tízórai, 13h-kor ebéd, 16h-kor uzsi, 19h-kor vacsi :-))

Ne hallgass azokra akik azt mondják, hogy nem kéne!!!!!!!!

2010. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!