Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy 2 hónapos kisfiam, a...

Van egy 2 hónapos kisfiam, a problémám az hogy még mindig 3 óránként eszik. Mindenki mondja hogy már nem kellene, de esetleg sétával rátudunk huzni fél orát vagy egyet de ritkán! 6.5kg-os (nagy sullyal született). Én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 15:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam kizárólag szopott 6 hós koráig. Addig is 2,5 -3 óránként evett. Ne foglalkozz ilyenekkel. Engem meg azzal piszkálnak, hogy minek szoptatok még éjszaka is 15 hós babát. Miért, azért mert igényli. és ennyi.
2010. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
szia!És éjjel?Mert nálunk is volt ilyen,de az éjszaka alig kelt fel.
2010. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
2 hónaposan teljesen normális, ha 3 óránként eszik. Akkor adj neki, amikor éhes, ilyen piciknél (a korára gondolok) kár trükközni. Fölösleges húzni az időt, mert csak sírni fog... akkor meg minek kínozni??? Érdekes módon az én kislányom soha nem tért át a 4 óránkénti evésre... mégis tökéletesen fejlődik, igaz, nem is akartam átszoktatni. Ha éhes volt, kapott enni :)
2010. máj. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
már nem azért, de az én kisfiam ennyi idősen még igen cdsak 2 óránként evett. most 8 hónapos és kb 3,5 óránként eszik. az hogy 2 hónaposan 3 óránként eszik a kisfiad nagyon is rendben van.
2010. máj. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én babám is akkor kap, amikor kér. Ilyen melegben van hogy óránként, de többnyire 2-3 óránként. Te is sűrűbben iszol ilyen melegben. Nálunk is van amikor csak szomjas és azért kéri a cicit. Neki az az innivalója is.
2010. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

hát van egy jó vagy egy rossz hírem:

15 hónapos az én kis drágám és még mindig 3 óránként eszik. de ez családi vonás mert én is sűrűn megéhezem. (nem vagyunk kövérek) :)))))))))

2010. máj. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm kicsit megnyugodtam!:)
2010. máj. 4. 16:42
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

14 hónapos lányom is simán eszik 2 óránkétn ás még szopik is:-))

Ha rajta múlna 0-24 óráig folyamatosan enne.

De 2 hónaposan 3 óránként evett, sőt nyáron a melegben 5 hónaposan, volt hogy 2 óránként kétz cicit.

2010. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi alig húztuk ki a 2 órát ennyi idősen (anyatejes) és most félévesen is ha kell, eszik 2-2.5 óra közökkel. Egyszerre nem eszik meg sokat, kb 100-at, úgyhogy nem csoda, hogy megéhezik. Amúgy meg mindig én próbáltam még húzni az időt, a férjem meg odaállt elém a bőgő gyerekkel a kezében és addig 'varázsolt', míg be nem adtam a derekamat. Ha sokat hagytuk sírni, annyira kikészült, hogy mikor odaadtam neki a cicit, még mindig negyed óra kellett, hogy abbahagyja a sírást és végre egyen. Szerintem mindent tökéletesen csinálsz! :-)
2010. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 4 hónapos koráig 3 óránként evett éjjel nappal.
2010. máj. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!