Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-4 hetes babák anyukái hogy...

3-4 hetes babák anyukái hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen értelemben?Nekem a pici a 2.babám, 3 óra alatt szültem,gátmetszés,beavatkozás nélkül.A kicsi végig velem volt,nyugodt baba.Mióta itthon vagyunk sincs semmi gond(a nagy már "majdnem" felnőtt,se féltékenység,se más gond nincs)eszik,és alszik.Mivel egyszerűen ment minden,nekem sincs semmi gondom.A háztartást el tudom látni,a család többi tagjára is jut idő(tesó,férj),és szerencsére magamra is.Hirtelen ennyi(amennyiben erre gondoltál).
2010. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen,ilyesmire gondoltam...

Nekem első baba és most "tanulok",kíváncsi lennék hogy tényleg ilyen természetes a bab sírása,a nem alvás és a többi vagy vannak tündér nyugodt babák?!

Vagy az enyém is nyugodt baba csak viszonyítás kérdése?!

Minden babának fáj a hasa ilyenkor még?!

2010. máj. 3. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok.Teljesen normális,ha sír.Lehet,hogy hasfájós,vagy egész egyszerűen még az "élet" fáj neki.Talán Ő nehezebben alkalmazkodik.Ne aggódj,pikk-pakk belejössz a dolgokba,és megismered a kicsit.
2010. máj. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azóta meg már rengeteget is nőttetek...Suli hogy megy?És a baba nevelése?
2010. okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!