Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb hány éves/hónapos kortól...

Kb hány éves/hónapos kortól tudják a babák a formabedobóba a "rendes helyén" bedobni a formákat?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nincs két egyforma gyerek, de kíváncsi vagyok. Vettünk egy ilyen játékot, egy éves lányomnak, (a játékra is az volt írva 1 éves kortól). Azt már tudja hoyg a tetején kell berakni a lukakon, de csak odacsapja a formákat és várja hogy én tegyem be.

Kb mikorra várható el hogy megtalálja a megfelelő lukat?


2010. máj. 3. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom a kört felismerte 10 hós kortól. A többit -négyzet, háromszög, csillag - még nem ismeri fel, csak próbálgatja. Végigpróbálja, aztán sikerül neki. Most 17 hós. Ez a próbálgatós módszer kb 3 hónapja van.

De van, hogy megunja, és leszedi az egésznek a tetejét, és úgy rakja be a formákat :)

Amúgy átlagban másfél éves kortól tudják ezt igazán jól használni.

2010. máj. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. máj. 3. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:
szia.kb nálunk is mint az elsőnél.13 hónapos lehetett amikor elkezdte belerakosgatni,forgatni,melyik hová megy be.ráadásul nekünk több ilyen is,és mindegyik más forma.ma 15 hónapos és csak megfogja a kezébe,és már teszi is bele.tehát már tudja hol a helye,már nem is próbálgatja csak simán beleteszi.de volt az elején egy kis idő amikor nem érdekelték ezek a formabedobók.aztán kapott egy fa belekalapálóst és az kezdte el érdekelni,elég hamar megtanulta,aztán már a többi is ment.Én a saját kezét fogtam meg neki az elején,és igy raktuk be együtt,és nagyon örültünk neki ha sikerült
2010. máj. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14 hós és már tudja, de a háromszöget azt valamiért utálja.
2010. máj. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:-))

Köszi.

Akkor nem vagyunk még elmaradva, gyakorolgatjuk szépen.

2010. máj. 3. 13:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!