Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen teát adtok fél éves...

Milyen teát adtok fél éves babátoknak? Instant/filteres? Melyik cég gyártja? Nagyon cukros?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ne adj neki teát. cak rászoktatod a cukorra. cukor nélkül meg nem finom. fölösleges ilyen lötyöket adni neki, a víz oltja a szomjat! :))
2010. máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hipp 6 hós kortól adható gyümölcstea és 4 hós kortól adható alma-citromfű. 150 ml vízbe szoktam tenni egy kiskanálnyit, épphogy van íze, és egyáltalán nem cukros. Bármilyen gyümölcsben sokkal több gyümölcscukor van, ettől semmi baja nem lesz az ég egy adta világon.
2010. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én mecsek baby teát vagy pickwick kamilla teát adok neki. Ízesítetlenül.
2010. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

első vagyok

"Bármilyen gyümölcsben sokkal több gyümölcscukor van, ettől semmi baja nem lesz az ég egy adta világon." nem mindegy, hogy milyen cukor...finomitott vagy gyümölcs..meg azért a gyümölcsben ott a vitamin is. :)

a gyógyteákkl semmi bajom.:)

2010. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy mi a különbség a rendes cukor és a gyümölcscukor között. De ebben így annyira minimális van, hogy ennél jóval többet meg fog majd még enni később a túró rudival, a babapudinggal, esetlegesen az üveges gyümölcsökkel... A vizet is megissza, de én sem iszom állandóan vizet, akkor tőle miért vonnám meg a teát?
2010. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
pikvikk gyerekteát adtam neki, fele annyi időt áztattam, amennyi az ajánlott, nem kell bele cukor, anélkül is finom, még annyi, hogy én pici citrommal ízesítettem.
2010. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

20:51, igazad van!

Plusz, ha nem is issza meg a vizet, akkor nem iszik egész nap?

Nekem másfél éves a fiam, most fogadja el a vizet, előtte teás volt, teából rengeteget ivott, ha nem adtam volna neki, nem ivott volna.

Minden gyerek más.

Utolsó válaszoló vagyok.

2010. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
előzönek: ha nem adtál volna neki teát, hidd el hamarabb megitta volna a vizet is, es nem csak másfél évesen. :)
2010. máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyümiteát megcsinálod pici citrom és egy nagyon pici cukor
2010. máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kööszönöm a válaszokat. Sajnos nem issza a babám a vizet, pedig két hónapja próbálom adni neki és vmi folyadék kell, ettől függetlenül próbálom a vizet továbbra is.
2010. máj. 2. 07:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!