Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkakuponok beváltása DM...

Pelenkakuponok beváltása DM üzletekbe, hogy működik?

Figyelt kérdés

Két hete Debrecen-ben voltam a Plaza-ban a DM-be és azt mondták,hogy minden kupont mindennel össze lehet vonni.Tehát ha mondjuk van egy 500forintos libero kuponom meg van 50pont a kártyámon és leveszem a 25% jokert akkor azt is összevonhatom.Ma elmentem és azt mondta a csaj a kasszába,hogy ilyen nincs,sosem lehetett náluk a kupont is és a jokert is egy termékre felhasználni.Az az egészben az idegesítő,hogy akkor két héttel ezelőtt miért mondta azt,hogy lehet és ráadásul akkor is ettől a csajtól lett megkérdezve.Na meg a másik nekem az egyik ismerősöm rendszeresen ebbe a dm-be jár pelust venni és mindig így veszi a pelusokat,hogy kupon is meg joker is.

Ti ezt,hogy tudjátok?Esetleg Debrecenben tudtok-e máshol nekem Dm-et mondani ahol így fel lehet használni a kuponokat?


2010. ápr. 29. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Én Jászberényben lakom és itt elfogadják a kupont és a jokert is együtt.Még nem volt belőle probléma.
2010. ápr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát akkor kérd a vezetőt, mert a forintális kupont meg a százalékos kupont mindig is össze lehetett vonni. Mert az egyik vásárlásvégösszegi kupon a másik meg nem. De rajt van a hátulján egyébként érthetően szó szerint mivel nem lehet összevonni.
2010. ápr. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk Csepelen nem vonható össze!
2010. ápr. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tegnap a bp.-i Árkádban én is bepróbálkoztam ezzel, nem jött be. Ők is azt mondták, hogy nem vonható össze.

(O)

2010. ápr. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nagy tételben szoktam vásárolni pelenkát a DM-ben. MINDIG összevonom a kuponokat és a végösszegi kedvezményt és a joker terméket is!

Soha nem volt ebben fennakadás!

Dunakeszi, Westend. Leginkább itt vásárolok.

2010. ápr. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csepelinek üzenem: néha összevonható, attól függ, ki van a kasszában :)

Ezt még a dm-dolgozók sem tudják eldönteni, hogy lehet-e vagy sem. Én mindig megpróbálom, aztán legfeljebb azt mondják, nem.

2010. ápr. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy a végösszegi kuponnal összevonható, de a jokerrel nem.
2010. ápr. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bár azt mondtam összevonható, elolvastam a neten a 20%-os kupon hátulján a feltételeket (mert ott rajt van) és szó szerint ez van rajt:

a kupon más kuponos akcióval együtt nem érvényes, kivéve a vásárlás végösszegi kedvezményre jogosító kupont.


Tehát nem összevonható a pelenka kuponnal.

2010. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez így van ahogy az előttem válaszoló írta.
2010. ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat.

Már végülis teljesen mindegy,csak idegesítő,hogy feleslegesen buszoztam el a plázáig és fizettem ki oda-vissza a buszjegyet.Ha akkor két hete mikor először voltunk ott,azt mondja,hogy nem lehet összevonni akkor el sem mentem volna.

2010. máj. 1. 11:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!