Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem játszik a lányom?...

Miért nem játszik a lányom? Mit tudnék kezdeni vele? Vagy hagyjam elmúlik? A védőnő azt mondja ő a nagy mozgású játékokat szereti (kert). De ha ott se játszik?

Figyelt kérdés
18 hónapos elmúlt a lányom. Kezdettől fogva arra tanítottam, hogy legyen el egyedül is. Ez addig míg el nem indult ment is (volt, hogy 20-30 percet is bíbelődött), de azóta nem. Egész nap csak jön-megy, esetleg pakol (mindent szét), öltözködik. Tehát csak lézeng. Vannak fejlesztő játékai, motorja, húzós játéka. Mindegyiket szereti, de csak 1-2 percet játszik vele. Aztán megy is tovább. Ha leülök vele még engem is otthagy. Van, hogy átmegy a másik szobába és ott ténfereg, míg én várom, hogy együtt játsszunk. Rajzolni is húz 5 csíkot és kész. A kertben is eldobja a labdát úgy 10-szer és vége.
2010. ápr. 29. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Kislányom is van most 2,5 éves és kb másfél éves kora ota csinálja ezt.Nem játszik inkább csak nézi mit csinálok vagy bibelödik.Nem gyurmázik, nem rajzol.

Nekem azt mondta a védönö mostmár majd oviba jobb lesz mert ott tud kivel játszani nem minha én nem ülnék le vele,de szerinte a vele egykoruakkal jobban ellesz mint a felnötekkel.

2010. ápr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasonlóan "játszik" az én lányom is,ő 17 hónapos.Pár percnél tovább talán csak olyannal játszik,ami új dolog neki.Vagy olyankor,ha én is ott vagyok,de akkor szaladgálósat kell játszani,pl.eldobom a labdát,mondom,hogy raajta,és akkor hamarabb oda kell érni mint a másik(szóval,érted).Kint imád lenni,csak szegény unatkozik,most készül a homokozója.Eddig a kavicsokkal játszott,de az nem olyan jó(persze,hogy nem),mint a Mamáéknál a homokozó.Nemsokára lesz itthon is.

Jó szót találtál,ittbent ő is csak lézeng.

2010. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben a korban meg normalis, majd rajon. Meg nem koti le semmi sem hosszabb ideig. Jatssz vele, aztan rajon, hogy ezt egyedul is lehet csinalni, mikor nem ersz ra.
2010. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!