Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7-8 hetes terhes vagyok, a...

7-8 hetes terhes vagyok, a védőnő kért hogy menjek EKG vizsgálatra a háziorvoshoz, nem korai még?

Figyelt kérdés
Előző gyerkőccel csak a vége felé kellett mennem EKG-ra,új szabályok vannak?Mást is küldtek rá mostanában?
2010. jún. 15. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is az elején voltam, ugy 10-11 hetesen.

34 hetes km.

2010. jún. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is az első időszakban voltam, az általános az, hogy a terhesség megállapítása után küldenek el belgyógyászati vizsgálatra. Inkább az a kirívó, hogy a másik gyerekkel csak a végén kellett menned. Gondolj bele, ha van valami probléma a szíveddel, akkor régen rossz, ha csak a végén derül ki!
2010. jún. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Előző gyerkőcnél más volt a védőnőm,lehet ezért!Akkor megyek a héten a háziorvoshoz!Mindenkinek szép napot!
2010. jún. 15. 10:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is hét hetes vagyok és szintén most kell mennem EKG-ra
2010. jún. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem korai, nekem is ilyen hamar kellett mennem!
2010. jún. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem is hamar kellett mennem úgy a 10 hét környékén.Engem a nőgyógyászom küldött el.Egyszerre meg volt minden ekg,vérvétel,uh nem kellett külön rohangálni.

20+6hkm

2010. jún. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is az első időben voltam EKG-n fogorvosnál,belgyógyásznál.Hamar túlestem rajta és a védőnő még meg is dícsért,hogy na végre valaki aki magától elmegy mindenhová,és még fogászatra is.
2010. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
érdekes. Nekem csak a 18. héten kellett elöször elmennem EKGra. Úgy látszik ez is helyenként változik.
2010. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor kaptam meg én is a beutalót, amikor először voltam tanácsadáson. Beszéltem a belgyógyásszal, és azt mondta, hogy butaság ilyen hamar küldeni a kismamikat, mert a terhelés később okoz problémákat, tüneteket. Azt mondta, nyugodtan legyek, ráérek félidő körül menni. Ha meg úgy érzem, van vmi baj, természetesen keressem fel. Ez azokra vonatkozik, akik egyébként egészségesek. 36 hetes kismami
2010. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg azt mondta a belgyógyász, hogy nagyon helyes, hogy ilyen hamar elküldtek, mert ha valami rendellenességet tapasztalnak, akkor jó eséllyel tudnak odafigyelni rám később, hogy a terhelés ne okozzon gondot. Ahány ház, annyi szokás:)
2010. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!