Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem túl sok ez egy kicsit...

Nem túl sok ez egy kicsit neki? 9hos lányom tanulgatja a mászást, vagyis 4kézlábazik, de vele egy időben ma vettem észre, hogy kapaszkodik az asztal sarkába és húzná fel magát. Tud egyszerre ennyi mindent csinálni? Mikor fog felállni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd, hadd csinálja. Hadd menjen minden az ő tempójában. Mindig csak az a jó, amire ő maga motiválája magát, amit ő maga akar megtenni, nem kell, hogy anya tanítgassa vagy segítsen neki. Eléág, ha anya is motiválja: buzdítja, biztatja, dícséri, hívogatja magához. A babád meg fel fog állni a maga idejében, ne félj. :-)
2010. ápr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj. :)

Az én fiam 7 és fél hónaposan felült, egy héten belül már mászott és állt is kapaszkodva. Ilyenkor már gyorsan fog menni, ez a normális.

Én például előbb tudtam állni, mint ülni, anyukám mesélte, hogy folyton üvöltöttem, mert nem tudtam mit csináljak, mikor elegem lett az állásból :)

2010. ápr. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! A lányom 7,5 hósan elkezdett mászni, kb 4 napig mászott, aztán rájött hogy fel is tud kapaszkodni a kiságyban.Azóta /ennek 2 hete/csak addig mászik,míg fel nem áll valami mellett.A mászás már nem érdekli.Nagyon gyorsan tanulnak.Reggel már a tejcsi sem kell,mert amióta tanulmányozza a világot, egész nap csak menne, nincs ideje semmire!:))
2010. ápr. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!