Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fisher P. tanuló asztal elég...

Fisher P. tanuló asztal elég stabil, hogy egy állni tanuló baba amellett gyakoroljon? Nem borul?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 10:31
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Nekünk is ilyen van és én teljesen meg vagyok vele elégedve. Masszív, erős lábai vannak, nekünk a parkettán nem csúszik. Igaz az én kislányom már 2 éves, de a mai napig imádja, és olyan mint újkorában. Én csak ajánlani tudom!

2011. jan. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ!Azért dilemmázok,mert megvettük neki a tanuló széket,gondolván,hogy az tovább jó,és amellett is tud szórakozni,de sajnos azt csak kérőbb tudja majd használni,mert ahogy húzza magát mellette,dől,vagy épp ha rátámaszkodik,akkor borul.. Mondjuk egy éves kortól ajánlják,nyilván nem véletlenül..na mindegy,szóval ezért kérdezem az asztalt,mert jó lenne,ha végre olyat kapna,amit használhat is :)
2011. jan. 28. 10:57
 3/5 A kérdező kommentje:
r=s
2011. jan. 28. 10:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó az az asztal, én is csak ajánlani tudom. Nálunk tologatja is a parkettán, de nem borul fel vele.
2011. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is van ilyen asztalunk nagyon élvezi,és stabil.
2011. jan. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!