Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítenél az eladáshoz szükség...

Segítenél az eladáshoz szükséges infókkal?

Figyelt kérdés

A tesz-vesz és vaterán szeretnék eladni mindent, amire már nincs szüksége a babámnak! Nem ismerem ezeket az oldalakat csak olvasom, hogy sikeresen el lehet adni mindent!

De, a regisztrálás után nem tudom mit kell csinálni!

Le írná nekem valaki, hogy mi a regisztráció után a teendő?! És mire kell figyelni! Szóval mindent, amit tudnom kell!


2010. ápr. 28. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Előbb olvasd el ezt: [link] És gyere vissza, ha van még kérdésed.


Egy apró segítség: ha áron alul adod, akkor sikerül is eladnod. Ha annyiért adod, amennyit ér, akkor a világ végéig kint lehet. Mielőtt kitennél egy árut, nézz körbe, hogy mások kb mennyiért kínálnak hasonlókat.

2010. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Húú! Köszi a segítséget!

Nekem olyan bonyolúltnak tűnik, remélem boldogulok vele!

2010. ápr. 28. 19:07
 3/7 A kérdező kommentje:
*bonyolultnak
2010. ápr. 28. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Bonyolultnak tűnik, igaz, de nagyon jó ez a segítség-oldal, minden klrdésre megvan benne a válasz, lépésről lépésre. Én is azt hittem, hogy nem boldogulok vele, aztán mégse voltam túl hülye hozzá. :-)
2010. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az árnál úgy kalkulálj,hogy utalás,postázással is együtt megérje a vevőnek.ÉS jobb hétvégtől hétvégéig,és inkább esti lejárati időpontra tenni-akkor többen ráérnek nézni.
2010. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok-a teszveszen gyorsabban mennek a dolgok-mármint több a felhasználó
2010. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönom, a sok jó infót!
2010. ápr. 29. 08:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!