Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fogom megértetni a...

Hogyan fogom megértetni a "nagytesóval" (két éves) hogy őneki már nem lehet szopizni?

Figyelt kérdés

15 hónapos koráig szopizott. Még nem szültem meg van 6 hetem, és ma valami eszébejuthatott, mert miután megfürödtem nem akarta engedni hogy felhúzzam a pizsim. Hisztizett és nézte a cicimet, Tudom h szopizni akart. Most született unokaöcsi is, és őt is látta és már ott is mutatta, hogy ő is akar.

Már előre tanácstalan vagyok. Mit lehet ilyen szituban tenni? Előre fel kell készülnöm amint a fent említett ábra mutatja... :-S


2010. ápr. 27. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem szopptatod ettől nem lesz baj csak azért csinálja mert több figyelmet akkar.
2010. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én olvastam már tandem-szoptatásról is, ahol egyszerre szopizik kicsi és nagy. :)) Persze ha van elég tej. Mondom ezt én, aki 9 hónapig szoptattam (mert addig terveztem). :)
2010. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Hallottam már olyat hogy ilyenkor a nagy is kapott cicit,de mikor ott volt,akkor nem tudta mit kezdjen vele...:))
2010. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

ezen az oldalon olvastam hasonló történetet pár napja. remélem nem bánja az anyuka, hogy leírom :)

az lett a történet vége, hogy anyukának belövellt a melle, nagyon szenvedett, majd szétdurrantak a mellei, a nagy gyerkőc meg ciciért hisztizett már hetekkel azelőtt is, végül szopizhatott és anyuka nem szenvedett a cici feszüléssel, fejéssel... :)


bocsi a fogalmazásért, késő van...

gyors és könnyű szülést kívánok Neked! :)

2010. ápr. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk pont így történt. 14 hónapig szopizott a nagy mikor terhes lettem, a terhességem alatt nem, és most hogy megvan a kistesó, a nagy is kérte egyszer-kéteszer, adtam neki, de azt sem tudta hogy kell szopizni. A lefejt tejet is megkóstolta, de közölte hogy nem jó. És ebben maradtunk, hogy ez a babókáé. Adj neki, szoptasd meg ha kéri, szerintem nem fog neki sokáig kelleni. Pl. a nagy sohasem cumizott, most a kicsi igen. A nagy is kért cumit, kapott és kb. fél óráig volt a szájában majd kiköpte. De ha nem adtam volna neki, nagyon rosszul érezte volna magát.
2010. ápr. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk hasonló a helyzet!A fiam 20 hós koráig szopizott(ez 3 hónapja)de akkor már javában terhes voltam amikor leszokott magától róla!2 hónap múlva jön a kistesó,és a mai napig úgy alszik el a fiam,hogy elő kell venni a cicimet,és fogja,bújik hozzá!Néha megkóstolja,szív belőle(már elég sok az előtejem)és közli,hogy nem jó!

Én úgy döntöttem,hogy ha a kicsi megszületik akkor adok a nagynak is ha kéri,de szerintem nem fog neki ízleni,mivel már "igazi"tejcsit iszik!De ahogy előttem már írták:legalább nem kell fejni!

2010. ápr. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!