Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes tapszeres babanak...

3 hetes tapszeres babanak mennyit "kell" ennie es hany orankent?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
kb 3 óránként, kb. 80-90 ml.
2010. ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az en kisfiam kb 2 es fel 3 orankent eszik meg 120-130ml. Ez nem tul sok? Talan ki kene probalnom a laktatobb tapit?
2010. ápr. 27. 22:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen tápit eszik? Ha nem bukizza ki akkor szerintem had egyen annyit amennyit kíván.
2010. ápr. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem sok. Az én kislányom is 120ml evett 3 hetesen. Minden babának más az igénye. 2-3 óránként esznek ilyenkor a babák.
2010. ápr. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és a mennyiség és az evési idő is változni fog,én is azt hittem nem jó a tápink/beba ha aktiv start/,mert a kislányom volt hogy két óránként evett,és volt hogy elég sokat.aztán úgy két hete kezdődött hogy elkezdte kibírni a 3 órákat,most már van hogy 4 órát is simán kibír,általában 120-150 ml eszik,de van hogy többet van hogy kevesebbet.most 9 hetes,és volt hogy 6 hetesen is megette a 120ml.én is gondoltam rá hogy valamit nem jól csinálok,de mondta a védőnő hogy idő kell amíg az emésztése átszokik a tápszerre,és így is lett.mert ugyebár a tápszer nehezebben emészthető és tovább tart nekik mint az anyatej,ezért nem értettem én se.ha kéri adj neki nyugodtan amennyi jól esik,majd idővel kialakul egy rendszer.én túl etetni sose tudtam mert ha már nem volt éhes egyszerűen kitolta a cumit.
2010. ápr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
En is attol felek, nehogy tuletessem, mert ugye azt mondjak tapszerrel konnyebb tuletetni a babakat. Amugy Milupa Aptamil 1-eset kap, nem tudom ismeritek e, kulfodon elek es itt a korhazba ezt ajanlottak. Tehat akkor ne valtsak, jo ez igy ahogy van!?
2010. ápr. 28. 11:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám is 3 hetes és a Milupa 0-ás tápszert adom neki igaz anyatej mellett,szóval csak fele annyit de összesítve megeszik ő is 3 óránként 100-110 ml-t simán(anyatej+táp).

2010. ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10:02-es vagyok.szerintem hagyd és ha olyan két hós koráig nem változik akkor kérdezz rá az orvostól.mondom én is azt hittem hogy baj van vagy valamit nem jól csinálok,aztán csak idő kellett neki.
2010. ápr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!