Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van beitatva a Pampers...

Miért van beitatva a Pampers pelenka kamillával?

Figyelt kérdés
A Pampers-nél azt irják hogy kamillát tartalmaz.Az azt jelenti,hogy nem kell bekenni a baba popsiját,hanem a kamilla ápolja?Vagy miért van beitatva kamillával?
2010. ápr. 26. 14:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

14:33asnak üzenem, hogy remélem tudja, hogy a Sudocreme gygóyszeres, ellentétben a gyógyszertári kenőccsel. Ezek szerint rád is rád lehet tukmálni dolgokat...

Szóval kedves kérdező, csak akkor használd szerintem, ha a babád pelenkakiütéses és az erre való gyógyszertári nem segít. A Sudocreme ráadásul írtó drága is.

2010. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam,hogy rám nem lehet tukmálni, én be is ismerem:) De nekünk a sudocrem a mennyország a gyógyszertári meg a pokol volt, szóval :)
2010. ápr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!