Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van beitatva a Pampers...

Miért van beitatva a Pampers pelenka kamillával?

Figyelt kérdés
A Pampers-nél azt irják hogy kamillát tartalmaz.Az azt jelenti,hogy nem kell bekenni a baba popsiját,hanem a kamilla ápolja?Vagy miért van beitatva kamillával?
2010. ápr. 26. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sok babánál épp ettöl pirosodot ki a popsi,nem birta ezt a pelust.amugy én sose kenem a fenekét ha nem piros.
2010. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha csak Pamperst teszel alá akkor nem kened,vagy amugy sem?
2010. ápr. 26. 14:22
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
ja! még annyit hogy azért kamillás hogy jobban eladható legyen,jobban hangzik....amugy felesleges...én amugy se használok eldobható pelust,nem szeretném ha a szobatisztaságig kb. 4560 pelus kerülne csak egy baba miatt a szemétdombra!!!(amit normál módon elégetni se lehet!!)
2010. ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pampers pelust használok kezdettől fogva a 18 hónapos kisfiamnak. Reggel, este és kakilás után kenem gyógyszertári popsikrémmel a fenekét.
2010. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én Pamperset használok és legtöbbször kenem neki, de szerintem akkor sem lenne baja ha nem kenném. Van hogy nem kenem be popsikrémmel és nem lesz piros utána a popó akkor sem ha kakil, szóval nem tudom... :)
2010. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. ápr. 26. 14:26
 7/12 anonim ***** válasza:
A kamillás pelus szerintem illatos is:-) Kenem a fenekét, tuti jobb érzés Neki is:-)
2010. ápr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam fenekének nem tetszett a kamillás pampers,sőt még a törlőkendőt sem használhatom.Minden más típus jöhet...
2010. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Emlékszel,hogy sok helyen hallhatod,hogy az eü betétek,tamponok amik plusz szert tartalmaznak,vagyis kamillát,vagy illatosítót,ártalmasak?Na most ugyanezt képzeld el egy pelenkával.Olyat válassz amiben nincs.


Sudocremmel kend be és sokat szellőztesd én télen az úhszülött lányom fenekét (és most is) minden pelenkázás (legyen az csak pisi vagy kaka is), megmostan vízzel,majd szellőztettem negyen órát és illatanyagmentes pelenkát adtam rá a vékony fedőkrém (sudocrem) után.


A baba bőrét széttudja csapni a sok sz@r amit rádtukmálnak,mengézném hány gyereke van annak aki kitalálta.Mint köztudott, a babákon lehet a legtöbbet keresni mert a hormonbomba anya a legjobbat akarja a gyerekének:)

2010. ápr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én mindíg kenem. Egy filmréteget képez a baba popsiján és nem érintkezik a bőr közvetlenül a pisivel. A pelenka meg csak azért van átitatva kamillával mert az nyugtatja a bőrt.
2010. ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!