Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves babátokat hogyan,...

Egy éves babátokat hogyan, mivel, hányszor etetitek, ha még naponta legalább négyszer szopizik is napközben?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendesen eszik mindig, csak evés után kér még néha cicit vagy két evés között "nasizik". Nem nagyétkű a kislányom, de mindent szívesen megeszik ( általában 100g-nyit eszik egy evésre), így a tej kiegészíti az ételt :)) Egyébként én főzök neki, általában a miénkből kap (kevesebb fűszerrel). Naponta 5x eszik szilárd ételt.Ő 20 hónapos
2010. ápr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13hónapos a kisfiam. Ébredés után (7-7.30 h)szopizik, 9 körül joghurt-gyümölcs, vagy túró-gyümölcs, 11körül alszik és elötte szopizik, kb. 1órakor ebéd (sajnos még nem igazán eszi meg a főztömet, abból csak kóstolgat, ezért bébiételt eszik ) kb. 250g főzelék vagy húsos részta, zöldséges tészta stb.,kicsit később szopizik is. 4-fél 5 körül gyümölcs keksszel, 7kor vacsora tejbedara/tejpép különböző ízesítéssel (kb 280ml). Ha délután is alszik, ami egyre ritkább, akkor előtte is szokott még szopizni.
2010. ápr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én most kezdek egy kicsit aggódni.

Nemrég múlt egy éves, így néz ki az evése:

8.30 szopik

9.00 egy fél medvesajtot/egy kis darab más sajtot elrágcsál

11.30 szopik

13.30 100gr joghurtot eszik 30gr zabpehellyel

16.30 szopik

19.30 200gr főzeléket eszik 30gr sinlackal

20.30 szopik


úgy tűnik, ő teljesen elégedett a mennyiségekkel, elég jó húsban is van, de elkezdtem aggódni, hogy talán keveset eszik. napközben ha eszem egy banánt, ő kapja a negyedét, ha egy narancsot, akkor a felét, de ez elég random és valljuk be, egy negyed banán nem sok :)

a tiéd hogyan eszik és mennyit?

2010. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már eszik mindent. Reggel 5-6 körül szopizik. 9 fele tízórai, 12-13 között ebéd, 16 körül pár falat uzsi, joghurt ilyesmi, 18-19 között vacsi. 20 körül szopi és alvás. Nappal cicin alszik el, é még éjszaka is fel kel 1-2x.
2010. ápr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11.36-os vagyok, 14 hónapos
2010. ápr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!