Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák, hogyan áll...

Kisbabás anyukák, hogyan áll nálatok a fürdőruha kérdés?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy nyakunkon a nyár és én nagyon félek tőle, mert bár 19 hónapos a babám, rajtam még jócskán van felesleg. Ma felpróbáltam a régi fürdő rucim, de a sírás kerülget. Kicsikém 13 hós koráig szopott, addig nem lehetett fogyózni, most meg nem megy. Kb. 5 kg felesleg van rajtam, mind a hasamon, de meg se mozdul a mérleg nyelve lefelé.
2010. ápr. 24. 14:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
hát, nekem kockás, lapos hasam volt, most meg nem az, annyira nem , hogy lósós, csíkos, és plötyi.... majd veszek egy egyberészest.7,5 hónapja szoptatok, a kisfiam csak az egyik cicimből hajlandó 5 hónapos kora óta, így az egyikben már nincs tej, kicsi, és lóg, a másik meg akkora mint egy jókora narancs... szóval... ez van... de az is lehet, hogy inkább itthonra veszek egy medencét, és a strandot meg elkerülöm.... :-)
2010. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam 2 kiló felesleg van, de az pont a hasamon maradt. Nem túl szép látvány. 2-2 csíkom is lett a csípőcsontom mellett mindkét oldalon, szerencsére ennyivel megúsztam, de én biztosan egyrészest, vagy tankinit fogok venni a strandra. Vannak nagyon divatos, csini darabok, amik nagyon jól tudnak állni. (22)
2010. ápr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
én lefogytam az indulósulyora,de viszont a hasam nagyon csunya sajnos:( én is a tankininél maradok szerintem'!!!!!
2010. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Jajj csajok!:-))) Rajtam is maradt kb4kg(10kg volt), lóg a hasam és kirepedt:-) Egybe részes fürdőrucit vettem, mert most voltunk wellnesszelni:-)Ma jöttünk és nagyon jó volt:-) Rájöttem, hogy nem is vagyok kövér(sokkal nagyobb nők voltak) és ráadásul, minden szem megnézett:-) A fiam nagyon élvezte7 hónapos:-) Szóval nem kell aggódni, tuti csinosak leszünk egyberuciba is:-)
2010. ápr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
rajtam 25 a felesleg ,irigyellek !
2010. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mi múlt héten voltunk babaúszni, 16 hetes volt akkor a lányom, és a régi bikinim volt rajtam.

A hasam még nem a régi, de nem érdekel mások véleménye, szvsz, ahhoz képest, hogy még nincs 4 hónapos a babám, jól nézek ki. Ja, és szopizik.

2010. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagyok, én tavaly szívesen felvettem a régi bikinimet. Sovány és sportos voltam terhesség előtt is és utána is. Tavaly nyáron volt 6-8 hónapos a lányom. Most is szívesen fel fogom venni, csak most megint kismama vagyok, de újra a vékony fajta nagyhasú kismama :)
2010. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!