Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák, hogyan áll...

Kisbabás anyukák, hogyan áll nálatok a fürdőruha kérdés?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy nyakunkon a nyár és én nagyon félek tőle, mert bár 19 hónapos a babám, rajtam még jócskán van felesleg. Ma felpróbáltam a régi fürdő rucim, de a sírás kerülget. Kicsikém 13 hós koráig szopott, addig nem lehetett fogyózni, most meg nem megy. Kb. 5 kg felesleg van rajtam, mind a hasamon, de meg se mozdul a mérleg nyelve lefelé.
2010. ápr. 24. 14:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én úgy állok vele, hogy fel sem merem próbálni, mert előtte bikinim volt. Olyan a hasam, mint egy tigris, így egész fürdőruhát kell vennem, ráadásul rajtam 10 kiló plusz van. Egy hónapja fogyózok ezért már nem 12 plusz van. Úgyhogy valamit vennem kell a nyárra, de már előre félek tőle.
2010. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem is a +5 kg zavar, hanem mintha mindenhol lötyi-pötyi lenne rajtam minden. Még az alkarom is olyan laza, lógós. Pedig sokan azt mondják, hogy nem vagyok kövér. 156 cm és 59-60 kg.
2010. ápr. 24. 14:35
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Hát én maximum egy nagy jutazsákban merek majd kimerészkedni a strandra...


Ha esetleg hír lesz a TV-ben, hogy a Balatonon rozmárt láttak, no az én leszek...

2010. ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Megsem probálom felvenni a régi bikinimet!!!!!Messziről látom felejtős.Már nézegettem magamnak másikat,az az nagyobbat,még nem vettem.Nekem a hasam maradt nagy.Simán mondhatom,hogy terhes vagyok.13hónapos a babám.
2010. ápr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Írigyellek olyan szempontból, hogy csak 5 kiló van rajtad, rajtam vagy 15. Most abbahagytuk a szopcsit, úgyhogy neki akarok állni egy kis fogyókúrának,mert ha így maradok én bizony nem szívesen mutogatnám magam.

Próbálj hasazni minden nap kicsit, vagy bicajozni, futni.Én most Norbira tornázgatok ha időm engedi, nagyon jó.

2010. ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
hát sztem bár az egyberszes még idén is nagyon sikkes, nekünk,főleg ha vk császár után van mint én,sokkal jobban áll a tankini mint az előbbi a bikiniről nem is bezsélve.
2010. ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5%
tessék tornázni edzeni nem csak ágyban dögledezni a baba mellett.mindig csak a panaszkodás.mindenkinek arra van ideje amire szakít.
2010. ápr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Én is gondolkoztam már ezen, de utolsó pillanatig várok a fürdőruha cserével, hátha történik még addig valami. Még van egy jó hónap, addig diéta, és sok séta a babával! Én nem adom fel!
2010. ápr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Simán jó rám. 2 kilóval vagyok kevesebb mint teherbeesés előtt. Igaz, hogy a hasfalam lazább és derékban egy kicsit vastagabb vagyok. 11 hónapos a babám, császáros. 8 hónapig szoptattam.
2010. ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti egyrészest veszek fel. Még 4kg plussz van rajtam, a hasam nagyon tigriscsíkos, plöttyedt.

Nem tudok diétázni, szoptatok. 3 hónapja szültem.

2010. ápr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!