Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel ízesíthetném a tápszerét?

Mivel ízesíthetném a tápszerét?

Figyelt kérdés
4 hónapos lányom 2 napja nem akarja elfogadni a tápszert.Kipróbáltuk a Humana fitet,de hasfájása lett tőle.Tudnátok esetleg valamit ajánlani?Előre is köszönöm
2010. ápr. 23. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Humana HA-s tápszerrel jártam így. Hiába tettem bele gyümölcslevet, gyümölcscukrot, kisfiamat nem tudtam átverni. Ezeket egyébként a védőnő tanácsolta. Aztán nem maradt más hátra, váltanunk kellett másik fajtára. A Beba Aktív teljesen bevált, ezt megissza. Igaz, ez nem HA-s, de hála Istennek nem tejérzékeny. B.
2010. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Krumplifőzelék aztán almával,aztán répával és így tovább
2010. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az én kislányom 5 hónapos.beba aktivot eszik.nálunk is előfordul hogy nem akarja megenni.olyankor mindig teszek bele egy kis kakaóport.
2010. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Beba 1 aktívot eszik ő is.

Kedves második.4 hónapos baba nem ehet minden étkezésre főzeléket és gyümölcsöt.Azért köszönöm neked is.

2010. ápr. 23. 20:32
 5/6 A kérdező kommentje:
Milyen kakaóport szoktál adni a babádnak?Nem fogja meg a hasát?
2010. ápr. 23. 20:45
 6/6 anonim ***** válasza:
nesvik.lehet nem jól irtam a nevet.cukrozott kakaó por.eddig még nem volt gond.nem sokat teszek bele.csak épp hogy szine legyen.meg elöször megpróbálom simán neki adni és ha nem eszi meg akkor teszek bele.
2010. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!