Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel ízesíthetném 4 hós...

Mivel ízesíthetném 4 hós babám tápját?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
kevés vaniliás cukorral.De lehet kapni ízesített tápszert is.például a humana babyfitt egyes az banános.
2011. szept. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem 4 hónapos babának még nincs szüksége ízesítésre, ráérsz még azzal bőven. Attól függ, hogy elkezdted-e a hozzátáplálást és miket kap már a baba, mert tízóraira, uzsonnára lehet esetleg a tápot banánpéppel kikeverni, azt imádják a babák, de azt sem itatják, hanem kiskanállal adják.
2011. szept. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%

Első: már ne is haragudj, de egy 4 hónapos csecsemőnek ne kelljen már vaníliás cukrot ennie! 1. nincs rá igénye 2. teljesen egészségtelen

Miért kell már ilyen korán elrontani az ízlését?

Miért kell hozzászoktatni az édes ízekhez?

2011. szept. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

SEMMIVEL!!!


az anyatej is édes, mint a tápszer, nem kell ízesíteni a tápszert sem

2011. szept. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi Milumilt vettünk, én kifejezetten édeskésnek találtam a Beba után.

Próbáld meg gyümölcslével (házi facsart alma v. barack), ha már túl vagytok ezek megkóstolásán. Az én fiam nem itta meg ízesítve.

2011. szept. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam ilyen aggresszív válaszokra, főleg, hogy nem is írtam , hogy miért kell. Na mindegy. Már "eszeget" almát, krumpli, és azóta, hogy elkezdtük a hozzátáplálást, nem hajlandó megenni a tápot. De azt nem tudom leváltani, mert iszonyat székrekedéses, így csak különleges tápszert tudok neki adni. Abban nincs véletlen ízesített? Akik megpróbáltak segíteni, azoknak köszönöm. Higgyjétek el, ha nem kéne, eszem ágában sem lenne ízesíteni a tápját, de hát azt még kéne ennie, de nem hajlandó rá! :(
2011. szept. 28. 11:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha székrekedéses, akkor inkább próbáld meg nála a barackot és a szilvát, ezeket eheti elsők között. Az alma, krumpli sajnos nagyon fogja a székletet.

Ha helyreáll a kaka gond, akkor lehet, hogy a tápszerváltás segít. Vagy próbálj neki adni tejpépet, azokat szeretik a babák, az megfelel egy tápszeres étkezésnek.

Megoldás lehet még a gabonapép (dm-ben, müllerben, rossmann-ban sok fajta van), ezeket lehet tápszerrel keverni, gyümölcsöt tenni bele.

Megpróbálhatod még neki a glutén bevezetése után a "tejbegrízt". Vízben főzöd a grízt, majd tápszerrel hígítod, ezt is lehet gyümölcsökkel édesíteni.

2011. szept. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Melyik volt az agresszív válasz? :)

Szerintem itt mindenki segíteni akart, az már más, hogy nem mindenki ért egyet.

2011. szept. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
11:23-as: ezeket kipróbálom, köszönöm! :)
2011. szept. 28. 15:05
 10/11 anonim ***** válasza:

tegyél bele egy kanál vaníliás tejpépet.

mi az a spec. tápszer, amit eszik?

2011. szept. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!