Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megunhatta a tápszerét? 15...

Megunhatta a tápszerét? 15 hetes a babám, eddig milupa milumil HA -t, majd HA 1-t evett.

Figyelt kérdés

Lehet hogy megunta a tápszer ízét? Mert eddig 5 ször evett egy nap és olyan kb 150-180 ml között, de most majdnemcsak 6 szor eszik valamikor éhes de 130 nál többet nemigazán akar elfogani. megunhatta?

Esetleg valami tanács valaki hasonló helyzetben? Ja és eddig 8 tol aludt kb fél 5-ig

de most miota ez van már fél4 kor kel enni. Mi lehet?


2011. júl. 31. 08:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Te sem eszel minden nap egyformán:).Nem gondolnám,hogy megunta.Az,hogy eddig mettől meddig aludt az csak egy dolog!Szerencséd volt,a legtöbb anyukának nincs ekkora mákja,hogy a babája ennyit alszik:).Például az én 1 évesem még soha egyetlen éjszakát nem aludt át!!!!!Minden este éjféltől reggel 6-ig 5x-6x kel!!!Egy éve nem aludtam 3 óránál többet egy huzamba!!!Ha betölti a 4 hónapot esetleg megpróbálhatnál adni neki tejpépet fűrdés előtt és lefekvés előtt meg tápszert.És hátha megint aludna egy órával tovább.(Hogy mit nem adnél én ha legalábbfél 4-ig aludna 8-tól :D)
2011. júl. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!