Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viseltétek, amikor a...

Hogy viseltétek, amikor a babátoktól vért vettek?

Figyelt kérdés
Bementetek? Beengedtek? Már előre kész vagyok, a sírás kerülget, úgy sajnálom, még nincs 3 hós a drágám.
2010. ápr. 22. 16:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Van itt szegedi anyuka? Lehet kérni a laborban, hogy inkább a fejéből vegyék a vért? Úgy hallottam, az annyira nem fáj és könnyebben le tudják venni onnan a vért.
2010. ápr. 22. 16:57
 2/10 anonim ***** válasza:
bementünk vele, mindketten, az apja is jött. hát... nem akarlak részimsztgetni, de én is elsírtam magam, a gyerek úgy üvöltött, a kis karjából vettek vért, és már attól nagyon megijedt, hogy elkötötték a kezét a könyöke felett.. Én végig simogattam az arcát és beszéltem hozzá, hogy itt van anya minden rendben, de nagyon sírt szegénykém. Utána itthon én is jól kibőgtem magam.
2010. ápr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igaz lányom nagyobb, 13 hósan vettek vért tőle, a karjából. Az ülembe ült, a térdemmel kellett lefognom a lábát, pikk pakk megvolt az egész, persze sirt, de utána semmi baja nem volt, nevetgélt. Nyugodj meg, nem tragédia.
2010. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kislanyom 2 hos volt amikor vert vettek tole.Vele egyutt bogtem vegig,akkor folytak eloszor a konnyei.
2010. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kisfiamtól 1 évesen vettek vért. Apa fogat az ölében, én fogtam a kis kezét. Csak akkor sírt, amikor benyomták a tűt. Gyorsan levették, mire kijöttünk már nem is sírt. Engem jobban megviselt lelkileg mint őt.
2010. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia.Kisfiam 8 hós volt mikor vért vettek tőle, a karjából, én nagyon izgultam, ő meg ,meg sem nyikkant, azt nézte miked dugdos oda a néni:)

Azóta rendszeresen vért vesznek tőle, eleinte naponta, hetente, 2 hetente és most havonta, hétfőn is megyünk pont Szegedre.Ne aggódj, nem lesz gond!!!

Üdv:Ancsy és Gergő

2010. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves Ancsy!

Szerinted kérhetem, hogy a fejéből vegyék le a vért? Ma néztem fürdésnél a kis karját, hát semmi véna nem látszott és olyan kis vékonyka is, végül ezért megyünk vérvételre.

2010. ápr. 22. 21:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Ebben sajna nem tudok Neked segíteni, de kérdezd meg nyugodtan, nagyon rendesek ott, igaz mi konkrét emberhez járunk, nem tudom mindenki olyan -e , de én úgy láttam igen:)

Ne , aggódj, Gergőnek sem látszik véna, mert jó súlyban van, sőt 8 hósan igazi kis husi volt, meg utána is a steroidoktól.

A lényeg, hogy te nyugodt legyél és vigyorogj ezerrel+prbáld elvonni a fogyelmét, beszélj hozzá és akkor fel sem fogja mi történik vele, legalább is ez nálunk bevált.

Sok sikert és remélem nem lesz semmi gond , azért majd írj jó, ha megkérhetle.

Mikor mentek??

Üdv:Ancsy

2010. ápr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jajj, bocsi a sok hibáért, csak kapkodok, mint mindig:)
2010. ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma mégis elmentünk, szerencsére csak az ujjacskáját szúrták meg, elég volt pár csepp vér. Persze a drágám így is nagyon sírt, még szerencse, hogy nem a karjából kellett, akkor nem is tudom mi lett volna.
2010. máj. 5. 14:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!