Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónaposom már 3,5 órája...

17 hónaposom már 3,5 órája alszik, mi lehet? Máskor napi másfél óra a maximum.

Figyelt kérdés
A szél miatt? Ráadásul már este van mindjárt. Még sose jártunk így. És vajon éfjél előtt le tudjuk majd fektetni? VOltatok már így?
2010. ápr. 21. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
reméljük, hogy csak fáradt. időjárás lehet, az is hogy talán betegség szunnyad benne. szerintem keltsd fel. én ezt tettem, ha már sokat aludt, és itt volt mindjárt a másik lefekvés ideje..:)
2010. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
én ki szoktam nyitni az ajtaját 3 óra után, hogy ne boruljon fel a napunk. utána egy 10 perc múlva fel ébred.
2010. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szia! Az én 6.5 hónapos fiam ma 3-szor aludt 1.5órát. Máskor 1óra a maximum. Az enyém már 9-kor aludni fog, az tuti. Biztos a szél miatt van, tegnap már érezhette, mert egész nap nyűgös volt.
2010. ápr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló vagyok, a kisfiam fél 8 óta alszik, mint a bunda. Ma többet aludt, mint játszott...
2010. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Végül 4 órát aludt. 18-kor kelt fel, és fél 11 óta ismét alszik. :) SZtem kikészítette az időjárás, nálunk borzasztóan fújt a szél délután.
2010. ápr. 21. 22:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!