Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » FONTOS! 2hetes babának milyen...

FONTOS! 2hetes babának milyen homeos bogyót adhatok hasfájásra?

Figyelt kérdés
3 napja adom neki az Espumizan cseppeket,de nem igazán használ.Nagyon sajnálom szegénykémet,ha tudtok segítsetek!Mit lehet neki csinálni/adni ,hogy jobb legyen? A homeo segít?Ja ,és hogy kell neki odaadni a golyókat?Feloldva? Előre is köszi!
2010. ápr. 21. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet neki adni Mecsekbaby, vagy babamosoly teát. Vagy hasra tenni/kézben hason tartani, és a hátát simogatni. Kaja közben többször is meg lehet büfiztetni, hogy kijöjjön a levegő. Vagy még lehet tornáztatni. Finoman a lábait felnyomkodni a hasára, körkörösen az oldalától a has irányába.
2010. ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

Szia!

Itt leírtak alapján mi az első kettőt használjuk. Mióta elmúlt egy hónapos azóta a Gripe Watert is kapja. Ha el is kezdődik nála a pocakfájás, akkor is kb. 15-20 perc alatt letudjuk azóta.

CHAMOMILLA (CHAMOMILLA VULGARIS)-ból 3 bogyót ajánlott a gyógyszerész, egyébként a felnőttek 5 bogyót szednek ( a barátnőm is ezt használja, mert nyugtató is)

COLOCYNTHIS ezt a szoptatós nővérke ajánlotta ebből 5 bogyót kell adni-nekünk ez jött be inkább.

A homeopátiás bogyóknál vigyázni kell:

műanyag kanálba pár csepp forralt-lehűtött vízben kell feloldani (kb:15-20 perc)

30percel étkezés előtt/után kell beadni

a dobozát nem szabad elektromos készülék és fém közelében tárolni

amikor elkészíted, ill. beadod a babádnak ne legyen rajtad gyűrű ill. karkötő

Remélem tudtam segíteni!

Kitartás! Tudom mennyire megviseli ez nem csak a babát, a szülőket is :(

2010. ápr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

....étkezés előtt vagy után...

bocs, előző vagyok

2010. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Infacolt esetleg nem próbáltátok még!?
2010. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 2 hetes nagyon picike. A fiam majd 4 hónapos koráig volt hasfájos, semmi nem segített, csak a torna. Az espumisan is jó volt, de kellett párnap amíg hatott, szerintem ne adj neki minden félét össze-vissza, tornáztasd, vagy fektesd a karodra(alvó puma póz) és simogasd a hátát.
2010. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy szoktam feloldani,hogy kitekerem a kupakba és arra fecskendővel teszek babvizet!Nem ezt a kupakot rakom vissza a dobozra,sok kupakunk van már!

De kipróbálhatod h főzöl neki kamillateát (én kamillavirágból szoktam,nem filterest)És egy kicsi cukrot teszel bele!Ha nem akarod neki cumisüvegből adni,akkor ezt is lehet kanállal!Nekünk ez vált be nagyon!Mindig kaja előtt!És nálunk rögtön volt kaki!Kaja közben!

2010. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Infacolt nem próbáltuk,mert a gyógyszertárunkban nem lehet kapni,ezért lett Espumizan csepp. De sajnos nem az igazi. Remélem a golyócskák segítenek majd rajta.. :S
2010. ápr. 21. 14:36
 8/8 anonim ***** válasza:

szia!

én a viburcol kúpot használtam és bevállt.

2010. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!