Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiam éjjel hajnali...

2 éves kisfiam éjjel hajnali 2-ig hányt félóránként és hasfájásra panaszkodott. Mit adhatok neki ma enni (már ha egyáltalán bármit elfogad)?

Figyelt kérdés
Most még alszik, de már a reggelivel gondban vagyok. Kaphat vízben főtt búzadarát kevés kakaóval? Kalácsot kevés vajjal? Mondjuk még nem tudom, lesz-e folytatása a hányásnak, éjszaka nem volt láza. Persze ha továbbra is hány vagy belázasodik, orvoshoz viszem. Reménykedek benne, hogy csak egy gyomorrontás.
2011. jan. 31. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A tejtermékeket most inkább kerüld, ha nem lehet(kislányomnál is kizárt) akkor laktózmentes tejet.

A kalács vagy kenyérféle jó egy kis teával, hogy nyugtassa a pici gyomrát, esetleg keksz, ami nem édes. Esetleg pici sós vízben főtt krumpli sovány sonkával-de ez inkább már ebéd. Jobbulást nektek!

2011. jan. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pirítós kenyér, víz vagy enyhén ízesített tea. A folyadék nagyon kell, de mindig csak keveset adj. Nekünk lehűtött vizet javasolt az orvos, abból pár kortyot egy alkalommal.

Ebédre főtt krumpli, esetleg kis húsleves, ami nem zsíros. Párolt csirkemell.

2011. jan. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden jó, amit előttem leírtak - mi egy hete jártunk ugyanebben a cipőben, bár a lányom be is lázasodott, de egy nap alatt elmúlt - amit te írtál, abból a kakaót hagyd ki most.
2011. jan. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóak jót írtak,a kislányom most keveredett ki ebből a nyavalyából,a dokink szerint van most ilyen hányásos,hasmenéses vírus,viszont az én gyerekem nem volt hajlandó pár napig szinte semmit megenni,egyáltalán nem volt étvágya,tegnap este kezdett már egy kicsit eszegetni kiflit.Szóval a tej az tényleg nem túl jó ilyenkor.
2011. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!